Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś 120x60 cm - Aegis

(kod: 19674) Hevea
295 zł 289 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy lub (i) kokosowy
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Waga [kg] 6

Opis produktu

Wysokiej jakości, bezpieczny i zdrowy materac lateksowo-kokosowy dla dziecka Hevea Krzyś 120x60 cm. Model ten przeznaczony jest dla najmłodszych użytkowników - w zakresie wieku od 0 do 2 lat - którzy korzystać będą z niego już od pierwszych dni życia. Najwyższa jakość zapewni zdrowy wypoczynek najmłodszym maluchom.

Marka Hevea

Marka Hevea to Polski producent materacy znany na krajowym rynku.  W ofercie marki znajdziemy zarówno materace dla niemowląt, dzieci a także materace sypialniane. Szeroka gama typów wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Hevea posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś

Model Hevea Krzyś to twardy (H3) materac wykonany z lateksowej płyty perforowanej o grubości 5cm oraz płyty kokosowej, lateksowanej o grubości 2cm. Materac jest dwustronny - strona twarda, kokosowa przeznaczona jest dla dzieci do 8-9 miesiąca życia. Następnie strona powinna być zamieniona na średnio-twardą z elastyczną pianką lateksową.

Dodatkowa zaleta materaca Hevea Krzyś to potwierdzona badaniami laboratoryjnymi podwyższona przewiewność i paropszepuszczalność tego typu wkładów materacowych. Zapewnia to zmniejszenie ryzyka występowania potówek zwykłych oraz czerwonych wśród niemowląt i dzieci ze skłonnością do potówek.

Pokrowce materac Hevea Baby

Materac dziecięcy Hevea Baby dostępny jest w 3 rodzajach pokrowców: Aegis, Aloe Vera, Medica. Oferta dotyczy materaca z pokrowcem Aegis Natural Care z tarczą bakteryjną - pokrowiec wykonany w technologii Aegis Microbe Shield - pro zdrowotny i antyalergiczny - posiada "tarczę ochronną" czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną powłoką, która skutecznie chroni przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią oraz roztoczami. Dzianina jest bezzapachowa, odporna na mycie i wielokrotne pranie (w temp. 60 st. C, Certyfikat Eko-Tex Standard 100, Certyfikat Bezpieczny dla dziecka, Skład: bawełna 30%, poliester 70%, apretura AEGIS).

Cechy materaca dziecięcego Hevea Krzyś

Lateks wykorzystany do stworzenia materaca Krzyś posiada certyfikat Euro-Latex oraz Atest Higieniczny PZH. Materace lateksowe z kolekcji Hevea posiadają oznaczenie CE i status Wyrobu Medycznego.

Wymiary elementów zestawu:

Materac Hevea Krzyś 120x60

Wymiary:

  • długość: 120 cm
  • szerokość: 60 cm
  • wysokość: 9 cm

Waga:  6 kg

Twardość: H3 (twardy), I strefa twardości

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Wyrób Medyczny Kl.I.

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe z płytą lub stelażem, waga dziecka do 40 kg.

Uwagi: materac dwustronny, rozwojowy – strona kokosowa przeznaczona dla niemowląt do 8-9 miesiąca, strona lateksowa po zamianie stron wkładu może być stosowana już do końca okresu łóżeczkowego. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

 

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy lub (i) kokosowy
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Waga [kg] 6

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta na produkt oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x