Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac lateksowy Hevea Baby 120x60 cm - Medica

(kod: 21966) Hevea
283 zł 279 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata

Opis produktu

Materac lateksowy Hevea Baby 120x60cm jest w pełni bezpieczny, przeznaczony dla najmłodszych dzieci. Model jest całkowicie antyalergiczny, więc idealnie nada się do łóżeczka dziecięcego w zakresie w wiekowym od 0 do 2 lat.  

Marka Hevea

Materac wyprodukowany w Polsce przez polskiego producenta Hevea. Marka jest dobrze znana na krajowym rynku i cieszy się nienaganną opinią, specjalizuje się w wyrobie zarówno materacy dla niemowląt, dzieci jak i dorosłych. Firma oferuje szeroką gamę wypełnień materacy, co pozwala dobrać odpowiedni model do indywidualnych wymagań i upodobań. Hevea posiada certyfikaty jakości, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac lateksowy Hevea Baby 120x60 cm - Medica

 

Średnio-trwardy (H2) materac dwustronny, wykonany jest z jednego bloku pianki lateksowej o grubości 7 cm. Produkt zawiera dużą ilość naturalnego lateksu (minimum 20% naturalnej żywicy lateksowej) - gwarantuje to wysoką elastyczność oraz przede wszystkim prawidłowe podparcie dla kręgosłupa dziecka, czy niemowlaka. 

Niewątpliwą zaletą materaca Hevea Baby jest potwierdzona badaniami laboratoryjnymi podwyższona przewiewność i paroprzepuszczalność tego typu wkładów materacowych. Gwarantuje to zmniejszeone ryzyko występowania potówek zwykłych oraz czerwonych wśród niemowląt i dzieci ze skłonnością do potówek.

Pokrowce materac Hevea Baby

Materac dziecięcy Hevea Baby dostępny jest w 3 rodzajach pokrowców: Medica, Aegis oraz Aloe Green Powier. Oferta dotyczy materaca z pokrowcem Medica - wykonany w kremowym kolorze pokrowiec posiadający podwyższone parametry paroprzepuszczalności oraz zdolności neutralizacji wolnych rodników. Cechuje go odporność na rozciąganie. Pokrowiec można prać  (w temp. do 60 st. C, Ceftyfikat Bezpieczny dla dziecka,  Skład: bawełna 40%, poliester 60%) 

Cechy materaca dziecięcego Hevea Baby

Lateks wykorzystany do stworzenia materaca Baby posiada certyfikat Euro-Latex oraz Atest Higieniczny PZH. Materace lateksowe z kolekcji Hevea posiadają oznaczenie CE i status Wyrobu Medycznego.

Wymiary elementów zestawu:

 

Materac lateksowy Hevea Baby 120x60 cm - Medica

Wymiary:

  • długość: 120cm
  • szerokość: 60cm
  • wysokość: 9cm

Waga:  5kg

Twardość: H2 (średnio twardy), I strefa twardości

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Wyrób Medyczny Kl.I.

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe, waga dziecka do 40 kg.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy.

 

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta na produkt oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x