Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Aloe Vera

(kod: 21969) Hevea
330 zł 299 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Rodzaj materaca lateksowy

Opis produktu

Potwierdzone certyfikatami bezpieczeństwo oraz całkowita antyalergiczność materaca Hevea Baby 130x70 cm sprawia, że jest idealny dla najmłodszych dzieci - mogą z niego korzystać już w pierwszych dniach życia. Wykonany  z lateksu może służyć jako element łóżeczka dziecięcego w zakresie wiekowym od 0 do 2 lat. 

 

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Aegis

Materac Baby to produkt renomowanej polskiej marki Hevea, która specjalizuje się w wyrobie materacy dla niemowląt i dzieci. W ofercie znajdą Państwo również materace dla doroslych oraz szeroką gamę wypełnień materacy - mogą Państwo dobrać model odpowiedni do indywidualnych wymagań i potrzeb. Materace marki Hevea mają potwierdzone certyfikatami jakości bezpieczeństwo korzystania oraz status Wyrobu Medycznego.

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Aloe Vera

 

Materac o średniej twardości (H2) o wymiarach 130x70 cm został wykonany z pierwszogatunkowego jednolitego bloku pianki lateksowej o grubości 7 cm z dużą zawartością naturalnego lateksu ( minimum 20% naturalnej żywicy lateksowej). Gwarantuje to wysoką elastyczność i przede wszystkim prawidłowe podparcie kręgosłupa dziecka i niemowlaka.. 

Materac posiada podwyższoną przewiewność i paroprzepuszczalność co potwierdzają analizy przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych oraz dostępne wyniki badań klinicznych. Jes to niewątpliwą zaletą oraz sprawia, że materac jest idealny dla niemowląt i dzieci ze skłonnościami do potówek, ponieważ materace Hevea Baby zmniejszają ryzyko ich wystąpienia. 

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Aloe Vera

 

Materac dziecięcy Hevea Baby posiada pokrowiec Aloe Vera - gładki pokrowiec bez pikowania Aloe Green Power. Miękki pokrowiec posiadający funkcje ochronne, właściwości antystresowe oraz zapewnia poczucie komfortu. Dodatkowa zaleta to specyficzny zapach, który chroni przed owadami. Dzianina z apreturą z aloesu, bogata w witaminy, minerały, aminokwasy i enzymy pielęgnuje skórę. Pokrowiec jest antybakteryjny i antyalergiczny. Odporny na czyszczenie oraz wielokrotne pranie (w temp. do 60 st. C, Certyfikat Eko-Tex Standard 100, Certyfikat Bezpieczny dla dziecka, Skład: wiskoza 30%/poliester 70%, żel Aloe Vera)

Materac dostępny z trzema różnymi pokrowcami: Aloe Vera, Aegis, Medica.

Cechy materaca dziecięcego Hevea Baby

Lateks wykorzystany do stworzenia materaca Baby posiada certyfikat Euro-Latex oraz Atest Higieniczny PZH. Materace lateksowe z kolekcji Hevea posiadają oznaczenie CE i status Wyrobu Medycznego.

Wymiary elementów zestawu:

 

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Aloe Vera

Wymiary:

  • długość: 130cm
  • szerokość: 70cm
  • wysokość: 9cm

Waga:  5,5 kg

Twardość: H2 (średnio twardy), I strefa twardości

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Wyrób Medyczny Kl.I.

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe, waga dziecka do 40 kg.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy.

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Rodzaj materaca lateksowy

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta na produkt oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x