Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Medica

(kod: 21968) Hevea
318 zł 299 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Rodzaj materaca lateksowy

Opis produktu

Oddychający, zdrowy i całkowicie bezpieczny dla dziecka materac lateksowy Hevea Baby 130x70 z pokrowcem typu Medica, to produkt przeznaczony dla najmłodszych dzieci - mogą z niego korzystać już w pierwszych dniach życia. Potwierdzona antyalergiczność materaca sprawia, że może służyć jako element łóżeczka dziecięcego w zakresie wiekowym od 0 do 2 lat. 

 

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Aegis

Materac Baby to wyrób polskiej marki Hevea, która cieszy się nienaganną opinią i specjalizuje się w produkcji materacy dla niemowląt, dzieci i dorosłych. W ofercie dostępna jest szeroka gama wypełnień materacy, co zapewnia możliwość wyboru odpowiedniego modelu adekwatnego do indywidualnych wymagań i potrzeb. Materace marki Hevea mają potwierdzone certyfikatami jakości bezpieczeństwo korzystania oraz status Wyrobu Medycznego

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Medica

 

Średnio-twardy (H2) materac Hevea Baby ma 130 cm długości oraz 70 cm szerokości, wykonany został z wysokiej jakości jednolitego bloku pianki lateksowej o grubości 7 cm. Produkt zawiera dużą ilość naturalnego lateksu (minimum 20% naturalnej żywicy lateksowej), który gwarantuje zwiększoną elastyczność oraz odpowiednie podparcie kręgosłupa dziecka i niemowlaka, co zapobiega przyszłym problemom zdrowotnym. 

Analizy przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych oraz dostępne wyniki badań klinicznych potwierdziły podwyższoną przewiewność i paroprzepuszczalność tego typu wkładów materacowych. Jest to szczególnie ważne dla niemowląt i dzieci ze skłonnościami do potówek. Materace Hevea Baby zmniejszają ryzyka występowania potówek zwykłych i czerwonych.

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - pokrowce

Materac dziecięcy Hevea Baby dostępny jest w 3 rodzajach pokrowców: Aegis Natural Care, Aloe Green Powier oraz Medica. Oferta dotyczy materaca z pokrowcem Medica - wykonany w kremowym kolorze pokrowiec posiadający podwyższone parametry paroprzepuszczalności oraz zdolności neutralizacji wolnych rodników. Cechuje go odporność na rozciąganie. Pokrowiec można prać  (w temp. do 60 st. C, Ceftyfikat Bezpieczny dla dziecka,  Skład: bawełna 40%, poliester 60%)

Cechy materaca dziecięcego Hevea Baby

Lateks wykorzystany do stworzenia materaca Baby posiada certyfikat Euro-Latex oraz Atest Higieniczny PZH. Materace lateksowe z kolekcji Hevea posiadają oznaczenie CE i status Wyrobu Medycznego.

Wymiary elementów zestawu:

 

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Medica

Wymiary:

  • długość: 130cm
  • szerokość: 70cm
  • wysokość: 9cm

Waga:  5,5 kg

Twardość: H2 (średnio twardy), I strefa twardości

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Wyrób Medyczny Kl.I.

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe, waga dziecka do 40 kg.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy.

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Rodzaj materaca lateksowy

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta na produkt oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x