Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac lateksowy Hevea Baby 140x70 cm - Aloe Vera

(kod: 21971) Hevea
330 zł 315 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy
Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata

Opis produktu

Wygodny lateksowy materac Hevea Baby 140x70 cm zapewni dziecku maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa. Antyalergiczny materac posiada status Wyrobu Medycznego, więc doskonale nada się dla najmłodszych dzieci jako element łóżeczka dziecięcego w zakresie wiekowym o 0 do 2 lat. 

Marka Hevea

Materac to produkt polskiej marki Hevea, która jest znana na polskim rynku oraz specjalizuje się w wyrobie materacy dla najmłodszych - niemowląt i dzieci, w ofercie znajdą Państwo również materace dla dorosłych oraz szeroką gamę typów wypełnień materacy, co gwarantuje możliwość wyboru modelu odpowiedniego do naszych potrzeb i wymagań. Wszystkie produkty marki Hevea posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

 

Materac lateksowy Hevea Baby 140x70 cm - Aloe Vera

Materac wykonany z lateksowej płyty perforowanej z jednolitego bloku pianki lateksowej o grubości 7 cm. Produkt zawiera dużą ilość naturalnego lateksu (minimum 20% naturalnej żywicy lateksowej), co gwarantuje wysoką elastyczność oraz przede wszystkim prawidłowe podparcie dla kręgosłupa dziecka i niemowlaka. Materac średnio-trwady (H2) posiada dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy

Materaz posiada potwierdzoną badaniami laboratoryjnymi podwyższoną przewiewność i paraprzepuszczalność. Zapewnia to zmniejszone ryzyko wytępowania potówek zwykłych oraz czerwonych wśród niemowląt i dzieci ze skłonnością do potówek..

Pokrowce materac Hevea Baby

Materac dziecięcy Hevea Baby dostępny jest w 3 rodzajach pokrowców: Aegis Natural Care, Aloe Green Powier oraz Medica. Oferta dotyczy materaca z pokrowcem Medica - wykonany w kremowym kolorze pokrowiec posiadający podwyższone parametry paroprzepuszczalności oraz zdolności neutralizacji wolnych rodników. Cechuje go odporność na rozciąganie. Pokrowiec można prać  (w temp. do 60 st. C, Ceftyfikat Bezpieczny dla dziecka,  Skład: bawełna 40%, poliester 60%)

Cechy materaca dziecięcego Hevea Baby

Lateks wykorzystany do stworzenia materaca Baby posiada certyfikat Euro-Latex oraz Atest Higieniczny PZH. Materace lateksowe z kolekcji Hevea posiadają oznaczenie CE i status Wyrobu Medycznego.

Wymiary elementów zestawu:

Materac lateksowy Hevea Baby 140x70 cm - Aloe Vera

 

Wymiary:

  • długość: 140cm
  • szerokość: 70cm
  • wysokość: 9cm

Waga:  6kg

Twardość: H2 (średnio twardy), I strefa twardości

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Wyrób Medyczny Kl.I.

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe, waga dziecka do 40 kg.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy.

 

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy
Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta na produkt oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x