Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Aegis

Materac lateksowy Hevea Baby
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 09747) Hevea
130 x 70 120 x 60 140 x 70
  • Aegis Natural Care
  • Medica
  • Aloe Vera
Całkowicie bezpieczny i antyalergiczny materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm został stworzony z myślą o namłodszych dzieciach. Dzięki swym zdrowotnym właściwościom, korzystać z niego mogą niemowlęta już od pierwszych dni życia , ide... pełny opis

294 zł

239 zł

+ dostawa 25 zł
Wysyłka w 7 do 10 dni
kod: 09747

Opis produktu

Całkowicie bezpieczny i antyalergiczny materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm został stworzony z myślą o namłodszych dzieciach. Dzięki swym zdrowotnym właściwościom, korzystać z niego mogą niemowlęta już od pierwszych dni życia, idealnie sprawdzi się jako element łóżeczka dziecięcego w zakresie wiekowym od 0 do 2 lat. 

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Aegis

Materac to produkt znanej polskiej marki Hevea, która specjalizuje się w wyrobie materacy dla niemowląt dzieci i dorosłych. Oferuje szeroką gamę wypełnień, co pozwala dobrać model odpowiedni do indywidualnych wymagań i upodobań. Każdy produkt martki Hevea jest w pełni bezpieczny co potwierdzają certyfikaty jakości oraz status Wyrobu Medycznego. 

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - Aegis

Model Hevea Baby to średnio-twardy (H2) materac w wymiarze 130x70 cm, który wykonany jest z jednolitego bloku pianki lateksowej o grubości 7cm. Produkt cechuje się dużą zawartością naturalnego lateksu (minimum 20% naturalnej żywicy lateksowej) - gwarantuje to wysoką elastyczność oraz przede wszystkim prawidłowe podparcie dla kręgosłupa dla dziecka oraz niemowlaka.

Analizy przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych oraz dostępne wyniki badań klinicznych potwierdziły podwyższoną przewiewność i paroprzepuszczalność tego typu wkładów materacowych. Jest to szczególnie ważne dla niemowląt i dzieci ze skłonnościami do potówek. Materace Hevea Baby zmniejszają ryzyka występowania potówek zwykłych i czerwonych.

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70 cm - pokrowce

Materac dziecięcy Hevea Baby dostępny jest w 3 rodzajach pokrowców: Aegis Natural Care, Aloe Green Powier oraz Medica. Oferta dotyczy materaca z pokrowcem Aegis Natural Care z tarczą bakteryjną - pokrowiec wykonany w technologii Aegis Microbe Shield - pro zdrowotny i antyalergiczny - posiada "tarczę ochronną" czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną powłoką, która skutecznie chroni przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią oraz roztoczami. Dzianina jest bezzapachowa, odporna na mycie i wielokrotne pranie (w temp. 60 st. C, Certyfikat Eko-Tex Standard 100, Certyfikat Bezpieczny dla dziecka, Skład: bawełna 30%, poliester 70%, apretura AEGIS).

Cechy materaca dziecięcego Hevea Baby

Lateks wykorzystany do stworzenia materaca Baby posiada certyfikat Euro-Latex oraz Atest Higieniczny PZH. Materace lateksowe z kolekcji Hevea posiadają oznaczenie CE i status Wyrobu Medycznego.

Wymiary elementów zestawu:

Materac Hevea Baby wymiary 130x70

Wymiary:

  • długość: 130cm
  • szerokość: 70cm
  • wysokość: 9cm

Waga:  5,5 kg

Twardość: H2 (średnio twardy), I strefa twardości

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Wyrób Medyczny Kl.I.

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe, waga dziecka do 40 kg.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy.

 

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy
Przedział wiekowy 0-2 lata
Twardość H2 (średnio twardy)
Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta na produkt oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.