Materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś 130x70 cm - Medica

(kod: 21974) Hevea
335 zł

Produkt niedostępny

kod: 21974

Opis produktu

Idealny dla najmłodszych użytkowników materac Hevea Krzyś 130x70 cm. W pełni bezpieczny i zdrowy materac może być użytkowany już od pierwszych dni życia. Lateksowo-kokosowy materac posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i dziecka - gwarantuje zdrowy wypoczynek najmłodszym maluchom.

Marka Hevea

Materac Krzyś został wyprodukowany w Polsce przez polską firmę Hevea, która cieszy się nienaganną opinią oraz jest dobrze znana na krajowym rynku. Marka specjalizuje się w wyrobie materacy dla niemowląt i dzieci. Oferuje szeroki wybór wypełnień materacy, co pozwoli dobrać odpowiedni model do indywidualnych wymagań i potrzeb. Produkty marki Hevea posiadaą certyfikaty jakości, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac Krzyś medica

 

Model jest niezwykle funkcjonalny - twardy (H3) materac wykonany z lateksowej płyty perforowanej o grubości 5cm oraz płyty kokosowej, lateksowanej o grubości 2cm. Materac jest dwustronny - strona twarda, kokosowa przeznaczona jest dla dzieci do 8-9 miesiąca życia. Następnie strona powinna być zamieniona na średnio-twardą z elastyczną pianką lateksową.

Materac Hevea Krzyś posiada potwierdzoną badaniami laboratoryjnymi podwyższoną przewiewność i paroprzepuszczalność, co gwarantuje zmniejszenie ryzyka występowania potówek zwykłych oraz czerwonych wśród niemowląt i dzieci ze skłonnością do potówek.

Pokrowce materac Hevea Baby

Materac dziecięcy Hevea Krzyś dostępny jest w 3 rodzajach pokrowców: Aegis, Aloe Vera oraz Medica. Oferta dotyczy materac z pokrowcem Medica - wykonany w kremowym kolorze pokrowiec posiadający podwyższone parametry paroprzepuszczalności oraz zdolności neutralizacji wolnych rodników. Cechuje go odporność na rozciąganie. Pokrowiec można prać  (w temp. do 60 st. C, Ceftyfikat Bezpieczny dla dziecka,  Skład: bawełna 40%, poliester 60%)

 

Cechy materaca dziecięcego Hevea Krzyś

Lateks wykorzystany do stworzenia materaca Krzyś posiada certyfikat Euro-Latex oraz Atest Higieniczny PZH. Materace lateksowe z kolekcji Hevea posiadają oznaczenie CE i status Wyrobu Medycznego.

Wymiary elementów zestawu:

 

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś 130x70 cm - Medica

Wymiary:

  • długość: 130 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 9 cm

Waga:  6,5 kg

Twardość: H3 (twardy), I strefa twardości

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Wyrób Medyczny Kl.I.

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe z płytą lub stelażem, waga dziecka do 40 kg.

Uwagi: materac dwustronny, rozwojowy – strona kokosowa przeznaczona dla niemowląt do 8-9 miesiąca, strona lateksowa po zamianie stron wkładu może być stosowana już do końca okresu łóżeczkowego. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta na produkt oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×