Materac Limone H2

(kod: 09858)
923 zł

Produkt niedostępny

kod: 09858

Opis produktu

Materac Limone H2 to komfortowy materac kieszeniowy średniotwardy. Jego twardość jest odpowiednia dla osób o wadze do 80 kg. Zapewnia perfekcyjne podparcie dla kręgosłupa - silne w części lędźwiowej i elastyczne w barkowej i biodrowej.
Wkład materaca Limone H2 jest wysokości 20 cm i składa się z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej (260 spr./m2). Sprężyna jest z obu stron obłożona przekładką tapicerską oraz wysokoelastyczną pianką o grubości 4cm. 
Materac posiada liczne podłużne i poprzeczne nacięcia, umożliwiające odpowiedni przepływ powietrza. Ponadto nacięcia te zapewniają użytkownikowi mikro-masaż podczas snu. Belki umiejscowione po bokach materaca wyposażone są w system otworów wentylacyjnych.
Pokrowiec materaca Limone wykonano z pikowanego włókniną o gramaturze 300g/m2 materiału. Pokrowiec można swobodnie zdejmować, ponieważ wyposażony został w zamek rozdzielczy. Pokrowiec można prać w niskiej temperaturze (do 40oC). Ponadto pokrowiec posiada specjalistyczną siateczkę, która umożliwia wentylację wkładu materaca.
Materac klejony jest całopowierzchniowo przy pomocy ekologicznego kleju opartego na bazie wody, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały.

Zapraszamy do zakupu!

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×