Materac Limone H3

(kod: 09859)
967 zł

Produkt niedostępny

kod: 09859

Opis produktu

Komfortowy materac kieszeniowy Limone H3. Zaprojektowany z myślą o osobach o wadze powyżej 80 kg. Zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa - twardsze w okolicach lędźwi i bardziej elastyczne przy barkach i biodrach.
Materac wyposażony jest we wkład o grubości 20 cm. Wewnątrz wkładu znajduje się sprężyna 7-strefowa (260 spr./m2). Po obu stronach sprężyny znajduje się przekładka tapicerska i pianka wysokoelastyczna, której grubość wynosi 4cm. We wkładzie znajduje się wiele podłużnych i poprzecznych nacięć, które zapewniają optymalny przepływ powietrza, a ponadto zapewniają swego rodzaju mikro-masaż użytkownikowi podczas snu. Po bokach znajdują się specjalistyczne belki, wyposażone w system otworów wentylacyjnych.
Materac umieszczony jest w zdejmowanym pokrowcu. Pokrowiec posiada zamek, za pomocą którego można go w każdej chwili zdjąć w razie potrzeby. Pokrowiec możemy prać w niskich temperaturach (niższych niż 40 stopni). Pokrowiec wykonany został z tkaniny, która jest pikowana włókniną o gramaturze 300g/m2. Ponadto posiada specjalistyczną siateczkę wentylacyjną.
Materac Limone na całej powierzchni jest klejony za pomocą ekologicznego kleju. Jest bardzo wytrzymały i trwały.

Materac Limone dostępny jest w różnych wariantach szerokości.
Polecamy!

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×