Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac piankowy Hevea Airmax 3D 130x70 cm

(kod: 20562) Hevea
278 zł 259 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy
Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 11
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 2,4

Opis produktu

Materac Hevea Airmax 3D idealnie sprawdzi się jako materac do łóżeczek szczebelkowych i turystycznych dla dzieci w przedziale wiekowym 0-24 miesiące, których waga nie przekracza 30 kg. Jest to produkt wykonany z najwyższą starannością i przy użyciu najlepszych materiałów, dzięki czemu zapewnia zdrowy, spokojny i bezpieczny sen maluchom. Jest to niezwykle ważne szczególnie na pierwszych etapach ich rozwoju, gdyż wystarczająca ilość snu zapewnia prawidłowy rozwój.

Marka Hevea

Model Airmax 3D pochodzi od polskiego producenta znanego i cenionego na polskim rynku - firmy Hevea. Marka ta w swojej ofercie posiada szereg różnorodnych materacy dla najmłodszych dzieci i materacy sypialnianych. Szeroka gama typów wypełnienia materacy jaką zapewnia firma gwarantuje to, że nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą takie rozwiązanie, które spełni ich oczekiwania i potrzeby. Każdy z materacy Hevea posiada szereg certyfikatów, które gwarantują ich bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac piankowy Hevea Airmax 3D

Materac Airmax 3D to twardy (H3) materac posiadający jedną strefę twardości. Wykonano go z dwóch pionowych płyt o wysokości 5cm, które połączono ze sobą za pomocą kleju. Airmax 3D posiada unikalną perforację pionową (kanaliki wentylacyjne w piance) i wentylację poziomą, którą zapewnia pasek klimaband 3D umieszczony dookoła materaca. Dzięki tym rozwiązaniom przepuszczalność powietrza jest zachowana na najwyższym poziomie, co jest istotne podczas użytkowania produktu przez niemowlęta. Zachodzi bowiem szybka wymiana powietrza, która gwarantuje utrzymanie prawidłowej temperatury i wilgoci i zapewnia antyalergiczne właściwości produktu.

Właściwości materaca Hevea Airmax 3D

Pokrowiec zastosowany w materacu Airmax 3D to Aegis Natural Care wykonany w technologii Aegis Microbe Shield. Jest on pro zdrowotny i antyalergiczny z tarczą ochronną, czyli dzianiną powlekaną antymikrobiotyczną i antybakteryjną powłoką skutecznie eliminującą bakterie, grzyby, glony, drożdże i pleśń czy roztocza. Materiał ten jest bezzapachowy i odporny na wielokrotne mycie i pranie w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Posiada również certyfikaty Bezpieczny dla dziecka oraz Eko - Tex Standard 100. Jego skład to bawełna ( 30 procent) i poliester (70 procent).

Materac Hevea Airmax 3D pokrowiec

Wymiary elementów zestawu:

Materac Hevea Airmax 3D 130x70

Wymiary:

  • długość: 130 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 11 cm

Waga:  2,5 kg

Twardość: H3 (twardy), I strefa twardości.

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego szczebelkowego, waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies.

Uwagi: materac dwustronny, twardy, możliwość zamiany stron wkładu, co wydłuża okres jego użytkowania. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu.

 

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy
Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 11
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 2,4

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x