Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac piankowy Hevea Duo Activia 120x60 - Aegis

(kod: 19713) Hevea
200 zł 185 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy lub (i) wysokoelastyczny
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 2,5

Opis produktu

Materac piankowy Hevea Duo Activia o wymiarach 120 cm x 60 cm dedykowany jest najmłodszym użytkownikom - niemowlętom i dzieciom, które mogą z niego korzystać już od pierwszych dni życia. Jest on w bowiem w pełni bezpieczny i antyalergiczny. Dzięki tym właściwościom materac ten sprawdzi się jako element łóżeczka dla dzieci w przedziale wiekowym do dwóch lat.

Marka Hevea

Marka Hevea to polski producent materacy, który znany jest na krajowym rynku. Firma posiada w swojej ofercie nie tylko materace dla dzieci, ale również materace sypialniane. Szeroka gama różnego typu wypełnienia pozwala dobrać odpowiedni model do indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta. Każdy z produktów pochodzących od tej marki posiada certyfikat jakości gwarantujący bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac piankowo-lateksowy Hevea Duo Activia

 

Model Hevea Duo Activia jest twardym materacem rozwojowym i jest bardzo elastyczny. Posiada dwie strony użytkowe posiadające równocześnie dwa zróżnicowane stopnie twardości. Dla dzieci w przedziale wiekowym do 8-9 miesięcy przeznaczona jest strona twarda, a średnio-twarda dla starszych.

Co istotne, produkt ten posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Wykonany jest on z płyty wysoko elastycznej o grubości 4 cm i płyty wysoko estetycznej o podwyższonej twardości o grubości 4 cm. Przewiewny wkład piankowy gwarantuje zdrowy i bezpieczny sen malucha, co jest niezwykle ważne na tym etapie rozwoju dziecka.

Pokrowce materac Hevea Duo Activia

Materac dziecięcy Hevea Duo Activia dostępny jest w 2 rodzajach pokrowców: Aegis oraz Medica. Oferta dotyczy materaca z pokrowcem Aegis Natural Care z tarczą bakteryjną i Aegis Microbe Shield - materac prozdrowotny i antyalergiczny - z powlekaną dzianiną antymikrobiotyczną oraz taką, która skuczenie chroni przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Dzianina ta jest bezzapachowa, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Posiada ona Certyfikat Eko-Tex Standard 100, Certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Składa się w 30 procentach z bawełny i w 70 procentach z poliestru.

Materac jest dwustronny, co w praktyce oznacza tyle, że posiada dwie strony użytkowe. Materac dostarczany jest do Klienta ze stroną użytkową twardą, którą po upływie 8-9 miesięcy należy obrócić stronami. Istotne jest to, że podczas transportu i przechowywania nie powinniśmy zginać i zawijać materaca.

Materac Hevea Duo Activia

 

Wymiary elementów zestawu:

Materac Hevea Duo Activia 120x60

Wymiary:

  • długość: 120 cm
  • szerokość: 60 cm
  • wysokość: 9 cm

Waga:  2,5 kg

Twardość: H3 (twardy)

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe i turystyczne, waga dziecka do 30 kg.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Materac dostarczany do klienta ze stroną użytkową twardą. Po 8-9 miesiącach należy obrócić stronami wkład materaca. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy lub (i) wysokoelastyczny
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 2,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x