Materac piankowy Hevea Duo Activia 130x70 - Medica

(kod: 21979) Hevea
212 zł

Produkt niedostępny

kod: 21979

Opis produktu

Materac Duo Activia o wymiarach 130x70 cm to idealne rozwiązanie dla najmłodszych dzieci. Gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i komfort - może być użytkowany już od pierwszych dni do 2 roku życia. Materac jest antyalergiczny oraz posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, maluch z pewnością będzie mógł na nim odpocząć podczas snu, co jest niezwykle ważne w początkowych fazach jego rozwoju. 

 

Marka Hevea

Model Duo Activia jest produktem polskiej marki Hevea, która jest znana i ceniona na krajowym rynku. Marka oferuje nie tylko materace dla dzieci i niemowląt, ale również materace sypialniane oraz szeroką gamę wypełnień materacy - umożliwia to dobór modelu zgodnego z indywidualnymi preferencjami. Każdy produkt znajdujący się w ofercie marki Hevea posiada szereg certyfikatów, które zapewniają bezpieczeństwo użytkującycm je osobom.

Materac piankowy Hevea Duo Activia 130x70 - Medica

Model Hevea Duo Activia to twardy (H3) materac wysokoelastyczny, rozwojowy. Znajdują się w nim dwie strony użytkowe posiadające zróżnicowane stopnie twardości, co stanowi niepodważalną zaletę tego produktu. Strona twarda dedykowana jest dzieciom do 8-9 miesiąca życia, zaś średnio-twarda tym starszym. Instytut Matki i Dziecka wyraził pozytywną opinię odnośnie tego produktu. Duo Activia wykonany jest z płyt elastycznej i wysokoelastycznej o grubości 4 cm i posiada jedną strefę twardości. Wkład piankowy jest przewiewny, co gwarantuje zdrowy i bezpieczny sen dziecka.

 

Pokrowce materac Hevea Duo Activia

Materac dziecięcy Hevea Duo Activia dostępny jest w 2 rodzajach pokrowców: Aegis oraz Medica. Oferta dotyczy materaca z pokrowcem Medica - wykonany w kremowym kolorze pokrowiec posiadający podwyższone parametry paroprzepuszczalności oraz zdolności neutralizacji wolnych rodników. Cechuje go odporność na rozciąganie. Pokrowiec można prać  (w temp. do 60 st. C, Ceftyfikat Bezpieczny dla dziecka,  Skład: bawełna 40%, poliester 60%)

Materac idealnie pasuje do łóżeczek dziecięcych szczebelkowych i turystycznych, dla dzieci o wadze do 30 kg. Posiada dwie strony użytkowe. Strona twarda przeznaczona jest dla dzieci do 8-9 miesiąca życia, a średnio-twarda dla nieco starszych. Materac nie jest zginany i zawijany podczas transportu, nie powinien być również traktowany w ten sposób podczas przechowywania.

 

Wymiary elementów zestawu:

 

Materac piankowy Hevea Duo Activia 130x70 - Medica

Wymiary:

  • długość: 130 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 9 cm

Waga:  3 kg

Twardość: H3 (twardy)

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe i turystyczne, waga dziecka do 30 kg.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Materac dostarczany do klienta ze stroną użytkową twardą. Po 8-9 miesiącach należy obrócić stronami wkład materaca. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×