Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac piankowy Hevea Happy Baby 130x70 cm

(kod: 20560) Hevea
237 zł 229 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy
Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 6,5
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 1

Opis produktu

Materac piankowy Happy Baby pochodzący od polskiego producenta - firmy Hevea, to najlepszy wybór, gdyż jest on antyalergiczny i antyroztoczowy. Firma Hevea znana jest na krajowym rynku jako producent wysokiej jakości materacy sypialnianych i tych przeznaczonych dla maluchów. Oferta marki jest na tyle rozbudowana, że każdy Klient znajdzie produkt, który najlepiej spełni jego oczekiwania i dopasuje się do jego upodobań. Każdy z materacy Hevea posiada szereg certyfikatów, które gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materace Hevea

Materac piankowy Hevea Happy Baby jest trwały, elastyczny i komfortowy. Przeznaczony on jest dla wcześniaków, niemowląt i nieco starszych dzieci do drugiego roku życia i do masy ciała nie przekraczającej 30 kg. Wykonano go z najwyższej jakości materiałów i unikatowego pokrowca, dzięki czemu z powodzeniem można go umieścić w łóżeczku szczebelkowym lub turystycznym. Model ten jest materiałem oddychającym i wykonanym z pianki poliuretanowej o wysokości 5 cm. Materiał ten posiada unikatową perforację, która w naturalny sposób wymusza cyrkulację powietrza, co jest niezwykle ważne podczas snu noworodków, a także podczas ich wypoczynku.

Materac Hevea Happy Baby piankowy

Materac Happy Baby zapewnia również odpowiednie środowisko dla malucha podczas snu. Jego pokrowiec wykonano z dzianiny dystansowej 3D, dzięki czemu jest on antyroztoczowy i dedykowany dla dzieci ze skłonnościami do alergii. Ten nowoczesny produkt zbudowany na bazie przędzy poliestrowej charakteryzuje się zwiększoną przepuszczalnością powietrza przy minimalnym pochłanianiu wody i wilgoci. Właściwości te hamują rozwój roztoczy i bakterii. Istotne jest również to, że materiał ten jest trwały i elastyczny, a przy okazji gwarantuje właściwą izolacyjność cieplną i transport pary wodnej z powierzchni produktu. Dzianina ta jest polskim produktem i posiada szereg certyfikatów, które określają jej bezpieczeństwo i wysoką jakość.
 

Pokrowiec materaca Happy Baby Hevea

Pokrowiec jest rozpinany aż z trzech stron i co istotne, można go prać w przypadku zabrudzenia albo wtedy, kiedy chcemy go po prostu odświeżyć. Jego wymiary to 130 x 70 cm, a wysokość 6,5 cm. Materac waży kilogram i jest twardy (H3). Dedykowany jest on dla dzieci do 24 miesiąca życia. Model Happy Baby jest dwustronny co oznacza, że istnieje możliwość zmiany stron wkładu wewnętrznego i okresowego odwracania go w górę i w dół, co zdecydowanie wydłuża okres jego użytkowania. Materacy nie należy zginać ani zwijać ani podczas transportu ani podczas przechowywania.

Pokrowiec Happy Hevea Baby

Wymiary elementów zestawu:

Materac piankowy Hevea Happy Baby 130x70

Wymiary:

  • długość: 130 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 6,5 cm

Waga: 1 kg

Twardość: H3 (twardy)

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: Oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego, kojca i łóżeczka turystycznego waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies. Można stosować jako nakładkę na istniejący materac.

Uwagi: materac dwustronny, możliwość zmiany stron wewnętrznego wkładu materaca i okresowego odwracania góra/dół co wydłuża okres jego użytkowania. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy
Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 6,5
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 1

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami. 

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x