Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac piankowy Hevea Happy Baby 140x70 cm

(kod: 20561) Hevea
237 zł 229 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy
Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 6,5
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 1

Opis produktu

Model materaca Happy Baby od polskiej i znanej na rynku krajowym firmy Hevea to materac oddychający i antyalergiczny, przeznaczony do łóżeczek dziecięcych szczebelkowych i turystycznych, który z powodzeniem można zastosować również w kojcu. Przeznaczony jest on dla dzieci w przedziale wiekowym 0 - 24 miesiące, których masa ciała nie przekracza 30 kg. Szczególnie dobrym rozwiązaniem będzie dla tych dzieci, niemowląt i wcześniaków, które mają skłonność do alergii, gdyż jest antyroztoczowy i zapewnia odpowiednie środowisko podczas snu. Na pierwszym etapie rozwoju dziecka bardzo ważne jest to, aby zapewnić mu zdrowy, spokojny i komfortowy sen oraz wypoczynek, a z materacem Happy Baby będzie to bardzo proste.

Materace Hevea

Marka Hevea to polski producent materacy dziecięcych i sypialnianych. Oferta marki jest na tyle rozbudowana, że każdy Klient znajdzie w niej takie rozwiązanie, które najlepiej spełni jego indywidualne oczekiwania i będzie odpowiedzią na jego potrzeby. Materace Hevea posiadają szereg certyfikatów, które podkreślają ich wysokie bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz to, że wykonane są one z najwyższej jakości materiałów.

Model Happy Baby jest to materac piankowy trwały, elastyczny i komfortowy, który sprawdzi się w przypadku najmłodszych dzieci i wcześniaków jako element łóżeczka. Zapewni on odpowiednie środowisko maluchowi podczas snu. Wykonany jest z  materiału oddychającego, czyli z pianki poliuretanowej o wysokości 5 cm. Materiał ten posiada unikatową perforację, która w naturalny sposób wymusza cyrkulację powietrza, co jest niezwykle ważne podczas snu noworodków, a także podczas ich wypoczynku

Materac Hevea Happy Baby piankowy

Pokrowiec materaca Happy Baby wykonano natomiast z dzianiny dystansowej 3D, która jest antyroztoczowa i idealnie sprawdzi się w przypadku dzieci, które mają skłonność do alergii. Dzianina ta charakteryzuje się bowiem dużą przepuszczalnością powietrza przy minimalnym pochłanianiu wody i wilgoci, co ma moc skutecznego minimalizowania rozwoju bakterii i roztoczy. Co istotne, materiał ten jest trwały i elastyczny, a przy okazji gwarantuje właściwą izolacyjność cieplną i odpowiedni transport pary wodnej z powierzchni produktu.

Pokrowiec materaca Happy Baby Hevea

Pokrowiec jest rozpinany z trzech stron i w przypadku zabrudzenia z powodzeniem można go uprać w pralce i odświeżyć. Należy jednak pamiętać o tym, żeby temperatura prania nie przekroczyła 60 stopni Celsjusza. Dzianina, z której wykonano pokrowiec posiada certyfikat Oeko-tex Standard 100 klasa I, co potwierdza jej najwyższą jakość i trwałość. Materac ma wymiary 140 x 70 cm, wysokość 6,5 cm i wagę 1 kg. Jest dwustronny, co w praktyce oznacza tyle, że wkład wewnętrzny można odwracać góra/dół co zwiększa okres użytkowania materaca. Istotne jest również to, aby go nie zwijać i nie zginać podczas przechowywania.

Pokrowiec Happy Hevea Baby

Wymiary elementów zestawu:

Materac piankowy Hevea Happy Baby 140x70

Wymiary:

  • długość: 140 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 6,5 cm

Waga: 1 kg

Twardość: H3 (twardy)

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: Oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego, kojca i łóżeczka turystycznego waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies. Można stosować jako nakładkę na istniejący materac.

Uwagi: materac dwustronny, możliwość zmiany stron wewnętrznego wkładu materaca i okresowego odwracania góra/dół co wydłuża okres jego użytkowania. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy
Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 6,5
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 1

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami. 

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x