Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac piankowy Hevea Happy Baby 120x60 cm

(kod: 19688) Hevea
215 zł 209 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 6,5
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 1

Opis produktu

Materac piankowy Hevea Happy Baby jest trwałym, elastycznym i komfortowym materacem piankowym przeznaczonym dla najmłodszych dzieci. Będzie on idealnym rozwiązaniem także dla wcześniaków. Wykonany jest on z najwyższej jakości materiałów i posiada unikatowy pokrowiec, dzięki czemu sprawdzi się jako element łóżeczka dziecięcego dla malucha w wieku do drugiego roku życia. Na tym etapie rozwoju niezwykle istotne jest to, aby zapewnić dziecko spokojny, zdrowy i bezpieczny sen, a materac Happy Baby zapewnia takie możliwości.

Materace Hevea

Marka Hevea jest polskim producentem materacy dla niemowląt oraz materacy sypialnianych. W swojej ofercie posiada rozbudowaną ofertę różnorodnych produktów, dzięki czemu każdy znajdzie taki materac, który najlepiej spełni jego oczekiwania. Każdy z produktów marki posiada szereg certyfikatów, które gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac Hevea Happy Baby piankowy

Model Happy Baby będzie najlepszym wyborem dla wcześniaków i niemowląt. Pokrowiec Happy zapewnia odpowiednie środowisko dla malucha podczas snu. Wykonany jest on z dzianiny dystansowej 3D, która jest przyjazna i bezpieczna dla najmniejszych dzieci. Pokrowiec ten jest antyroztoczowy i dedykowany dla maluchów, które mają skłonność do alergii. Materiał ten jest nowoczesny i wykonany na bazie przędzy poliestrowej, która cechuje się dużą przepuszczalnością powietrza i przy okazji minimalnym pochłanianiem wody i wilgoci, co skutecznie minimalizuje rozwój roztoczy oraz bakterii. Jest on ponadto trwały i elastyczny, a dodatkowo gwarantuje właściwą izolacyjność cieplną i odpowiedni transport pary wodnej z powierzchni produktu. Dzianina dystansowa Happy jest polskim produktem posiadającym certyfikat Oeko-tex Standard 100 klasa I. Pokrowiec ten jest zapinany aż z trzech stron i można go prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Pokrowiec materaca Happy Baby Hevea

Model Happy Baby od firmy Hevea to materac twardy i dwustronny. Jego wysokość to 6,5 cm, a waga 1 kg. Dedykowany jest on dzieciom w przedziale wiekowym 0-24 miesiące. Można go stosować jako nakładkę na istniejący materac. Istnieje możliwość zmiany stron wewnętrznego wkładu materaca oraz okresowego odwracania go góra/dół, co wydłuża okres jego użytkowania. Podczas transportu materac nie jest zginany i zwijany i nie zaleca się tego robić również podczas przechowywania go.

Pokrowiec Happy Hevea Baby

Wymiary elementów zestawu:

Materac piankowy Hevea Happy Baby 120x60

Wymiary:

  • długość: 120 cm
  • szerokość: 60 cm
  • wysokość: 6,5 cm

Waga: 1 kg

Twardość: H3 (twardy)

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: Oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego, kojca i łóżeczka turystycznego waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies. Można stosować jako nakładkę na istniejący materac.

Uwagi: materac dwustronny, możliwość zmiany stron wewnętrznego wkładu materaca i okresowego odwracania góra/dół co wydłuża okres jego użytkowania. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca piankowy
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 6,5
Twardość H3 (twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 1

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami. 

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x