Materac wysokoelastyczny Hevea Junior Graffiti Girl 160x70 cm

(kod: 19709) Hevea
470 zł

Produkt niedostępny

kod: 19709

Opis produktu

Materac Hevea Junior Graffiti Girl to całkowicie antyalergiczny, wysoko elastyczny materac dziecięcy przeznaczony dla dziewcząt. Model ten sprawdzi się jako element zarówno łóżka piętrowego, z odpowiednio dopasowaną wysokością barierki ochronnej, jak i łóżeczka, czy tapczanu dziecięcego. Obciążenie nie powinno być jednak większe niż 80kg.

Materace Hevea

Marka Hevea to Polski producent materacy znany na krajowym rynku.  W ofercie marki znajdziemy zarówno materace dla niemowląt, dzieci a także materace sypialniane. Szeroka gama typów wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Hevea posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac Hevea Disney Junior Graffiti Girl

Model Hevea Junior Graffiti Girl to materac twardy (H3), posiadający dwie strony użytkowe – twardą i średnio-twardą, dzięki czemu można dostosować jego twardość do wagi oraz wieku dziecka.  Zapewni to odpowiednie podparcie kręgosłupa podczas wypoczynku. Stworzenie dwóch stron użytkowych umożliwiają dwie płyty wysokoelastycznych, wchodzące w skład materaca, które wykonane są z pianki wysokoelastycznej typu kaltschaum (HR), o wysokości 10-11 cm.  Jako materac rozwojowy, dopasowany jest do potrzeb dzieci o różnej budowie ciała i zróżnicowanym wieku, jednak wyższym niż 2 lata. Model ten ma wymiary 160x70cm i wysokość 14 cm.  Jego wkład nie posiada perforacji strefowej.

Hevea Disney Junior Graffiti Girl pokrowiec

Materac tego modelu posiada dziewczęcy pokrowiec o oryginalnym wzorze Disney Girl. Można go wielokrotnie prać w temperaturze do 60C. Wykonany został ze stworzonej na bazie nowoczesnych, oddychający włókien poliestrowych dzianinie. Włókna wyposażone są w miękki, jedwabisty chwyt. Pokrowiec rozpinany jest z 3 stron, co znacznie ułatwia użytkowanie i zdejmowanie go na czas prania. Pikowany jest 300-gramową, puszystą, klimatyzowaną włókniną z atestem Eko-Tex Standard 100.

Wymiary elementów zestawu:

Materac piankowy Hevea Disney Junior Graffiti Girl

Wymiary:

  • długość: 160 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 14 cm

Waga:  4 kg

Twardość: H3 (twardy)

Grupa wiekowa: powyżej 2 lat

Zastosowanie: Łóżeczka, tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe z odpowiednią dopasowaną wysokością barierki ochronnej. Maksymalne obciążenie do 80 kg, wiek bez ograniczeń.

Uwagi: Materac dwustronny, oddychający, antyalergiczny, dwie strony użytkowe. Materac twardy/średnio-twardy. Materac składa się z 2 płyt wysoko elastycznych, 2 strony użytkowe, DWIE ZRÓŻNICOWANE TWARDOŚCI. Wkład bez perforacji strefowej.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami. 

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×