sortuj:
Zobacz opis

Mauer Płytki Ceglane

Mauer Cegły LogoMarka Mauer to rodzinna firma pochodząca z Piekar Śląskich. Firma specjalizuje się w produkcji płytek ceglanych o oryginalnym, historycznym wyglądzie. Nazwa Mauer pochodzi od słowa „mur” przetłumaczonego na język niemiecki. Długoletnie doświadczenie oraz dbałość procesów produkcji gwarantują najwyższe jakości produkt.

Każda z płytek ceglanych wykonywana jest ręcznie. Ceglane płytki produkowane są przy zastosowaniu odpowiedniej technologii cięcia oraz dalszej obróbki. Mauer oferuje najwyższej jakości płytki ceglane dostępne na rynku. Produkty doskonale prezentują się na ścianach zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i publicznych.

W ofercie marki Mauer znajdziemy 3 modele płytek ceglanych:

Königshütte – najpopularniejszy model – płytki posiadają nieregularną formę oraz szeroką gamę kolorystyczną. Idealnie sprawdzą się przy aranżacjach loftowych, gdzie zależy nam na jak najbardziej oryginalnym oraz realistycznym wyglądzie ceglanej ściany.
Hindenburg – nieco spokojniejszy model niż Königshütte – płytki posiadają gładszą strukturę oraz mniej wybarwień.
Stahlhammer – spokojniejsza wersja płytek Hindenburg – model ten posiada jeszcze gładszą strukturę oraz węższą gamę kolorystyczną. Płytki są eleganckie, tworzą doskonałą kompozycje naścienną.

sortuj:

Szanowny Kliencie, niestety nie posiadamy w naszej ofercie produktu, który spełnia wybrane przez Ciebie kryteria. Prosimy o zmianę atrybutów w lewej kolumnie "Opcje przeglądania"
Życzymy udanych zakupów.

×