Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Spoina do płytek ceglanych - Mauer

(kod: 16321) Produkt wyprodukowany w Polsce Mauer
20 zł

Produkt niedostępny

kod: 16321
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Cegła na ścianie to klasyczne rozwiązanie, jakie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Nowoczesne loftowe aranżacje jak i klasyczny, retro wystrój urozmaicone mogą być tego typu produktem. Płytki marki Mauer to prawdziwe płytki ceglane wykonane z pieczołowitością i dokładnością. Najwyższej jakości surowiec oraz perfekcyjne wykonanie produktu gwarantują doskonały efekt jak i gwarancje długowieczności.

Cegły Mauer

Płytki Mauer nadają się do każdego rodzaju pomieszczeń – zastosować można je zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziennym, korytarzu. Możliwości jest wiele, zaś produkt gwarantuje niecodzienny wygląd w stylu retro. Płytki posiadają unikatową strukturę oraz wybarwienie – są unikatowe, nie ma dwóch takich samych płytek.

Spoina do płytek ceglanych to idealny produkt montazowy przeznaczony do stosowania z płytkami marki Mauer. Spoina dostępna jest w 7 kolorach - biały, wapienny, ecru, jasnoszary, szary, ciemnoszary, mokry piasek. Spoina sprzedawana jest w workach 5kg.

 

Płytki Königshütte

Płytki ceglane stosowane mogą być zarówno zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzą się na ścianach w kuchni, salonie, sypialni a także w gabinetach i biurach.
Przy chęci zastosowania płytek w kuchni zalecamy użycie farby matowej – w takim miejscu płytka narażona jest na kontakt z tłuszczem, co może pozostawiać plamy. Użycie farby ułatwi zatrzymanie wody oraz czyszczenie płytek. Produkt nie może być stosowany w miejscach, które są narażone na stały kontakt z wodą – np. pod prysznicem, przy wannie.
Płytki nadają się także do tworzenia różnego typu zabudowy – np. kominka bądź jego okolic – są ognioodporne.

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]


Płytki Königshütte - Mauer

Płytki marki Mauer sprzedawane są w stanie gotowym do montażu. Proces ten nie jest trudny, jednak polecamy zlecenie tego typu prac profesjonalnej ekipie montażowej.
Do pokrycia 1m2 powierzchni potrzebne jest ok 56szt płytek.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

  • Pojemność: 5kg
  • Wydajność: 1m2
  • Kolory: biały, wapienny, ecru, jasnoszary, szary, ciemnoszary, mokry piasek

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Montaż płytek ceglanych jest prosty – radzimy jednak zlecenie tego typu prac ekipie montażowej. Płytki powinny być montowane na płycie g-k bądź na otynkowanej ścianie.

Zobacz jak prosty jest montaż płytek ceglanych: Instrukcja montażu Mauer

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x