Meble HoReCa, czyli stoły i krzesła do gastronomii

Meble HoReCa to oferta eleganckich i wytrzymałych mebli przeznaczonych dla restauracji i kawiarni, hoteli czy sal bankietowych, a także dla małej gastronomii czy użytkowników indywidualnych. Można w niej znaleźć różnego rodzaju krzesła bankietowe i restauracyjne, drewniane, metalowe, tapicerowane czy z rozmaitych tworzyw sztucznych. Dostępne są także stoły cateringowe i bankietowe o dużym wyborze kształtów i rozmiarów, prostokątne, kwadratowe czy okrągłe. Wiele z tych propozycji posiada udogodnienia stworzone pod kątem HoReCa – możliwość składania czy sztaplowania, które ułatwiają przechowywanie mebli poza sezonem czy składowanie zapasowych krzeseł w magazynach.

 

Meble HoReCa w Meblobranie.pl:

 

Krzesła HoReCa w Meblobranie.pl:

 

Designerskie meble do gastronomii HoReCa

Wśród naszych propozycji można znaleźć meble o unikalnym, stylowym wykończeniu, które będą pasować nawet do bardzo nowoczesnych i ekstrawaganckich wnętrz. Krzesła bankietowe, stoły cateringowe, mniejsze stoliki koktajlowe – zróżnicowanie pod względem wykończenia czy designu sprawi, że z łatwością dobierzecie te elementy wyposażenia stosownie do swoich potrzeb. Na tym jednak możliwości się nie kończą. Bardziej klasyczne meble HoReCa, takie jak proste stoły bankietowe czy krzesła do restauracji, proponowane w sklepie Meblobranie.pl, często dostępne są z szerokimi możliwościami personalizacji, m.in. wyboru kolorów czy rodzaju wykończenia. Dzięki temu nawet wymagający Klienci mają możliwość dopasowania mebli do swoich potrzeb.

 

Meble HoReCa do ogródków restauracyjnych

Dużą część oferty mebli HoReCa stanowią również stoły, krzesła i meble wypoczynkowe przeznaczone do aranżacji ogródków restauracyjnych czy kawiarnianych. To propozycja szczególnie dla osób, którym zależy na ekskluzywnym wyglądzie lokalu – w naszej ofercie można znaleźć liczne propozycje mebli ogrodowych HoReCa z technorattanu i imitacji technorattanu, które są nie tylko wytrzymałe, ale również świetnie się prezentują. W naszej ofercie znajdzie się również coś dla miłośników klasycznych, solidnych mebli drewnianych na żeliwnych nogach, tak lubianych w ogródkach piwnych. Tak szeroki wybór daje możliwość stworzenia w pełni zindywidualizowanej aranżacji ogródka restauracyjnego.