WYPRZEDAŻ - Stolik kawowy Delano Set Cappucino

(kod: 21307) Allibert
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis
199 zł

Produkt niedostępny

kod: 21307

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Stolik kawowy Delano Cappucino to nowoczesny mebel o klasycznym, prostym kształcie. Stolik stanowi odlew wykonany z polipropylenu tj, materiału odpornego na nasłonecznie UV, wiatr, deszcz, śnieg, mróz - jest bardzo trwały.

Logo Keter, Curver, allibert

 

Stolik powstał z założeniem stylizacji na elementy drewniane, dlatego wykończenie charakteruzyje się długimi płaskimi płaszczyznami.

Stolik Delano Allibert animacja

 

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając WYPRZEDAŻ - Stolik kawowy Delano Set Cappucino otrzymują Państwo:

  • stolik

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stolika

  • długość: 79 cm
  • szerokość: 54 cm
  • wysokość: 38 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zobacz jak prosty jest montaż zestawu Delano Set: Instrukcja montażu zestawu Delano Set Allibert

Gwarancja:

Produkt posiada 24 miesięczną gwarancję producenta firmy Allibert. Producent działa w ramach marek Curver oraz Keter.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.