Meble ogrodowe aluminiowe Catania - stół rozkładany 160/200cm i 6 krzeseł

(kod: 15092) iCasa
7 240 zł

Produkt niedostępny

kod: 15092

Opis produktu

Nowoczesne meble ogrodowe Catania to rozkładany stół ogrodowy oraz 6 krzeseł. Eleganckie meble, których design podąża z duchem czasu to propozycja uniwersalna, która sprawdzi się zarówno w użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Meble nie tylko nadają się do użytku prywatnego. Polecamy jest również właścicielom kawiarni, restauracji czy hoteli.

Meble wykonane są z aluminium malowanego proszkowo. Lekka aluminiowa konstrukcja jest łatwa w przenoszeniu, a także odporna na działanie czynników atmosferycznych, wodoodporna i niewrażliwa na działanie szkodliwych promieni UV. Meble doskonale sprawdzają się podczas obiadów i przyjęć organizowanych na świeżym powietrzu.

Nowoczesny i funkcjonalny stół Catania oferuje możliwość rozłożenia i wydłużenia jego długości. Złożony stół ma 160 cm długości, natomiast rozłożony ma jej aż 260 cm. To znacznie zwiększa powierzchnię użytkową. Stół został wyposażony w bezpieczny, szklany blat.

Aluminiowe krzesła ogrodowe o szerokości 57 cm i głębokości 68 cm mają siedzisko z siatki syntetycznej znajdujące się na wysokości 47 cm. Profilowane oparcie zapewnia maksymalną wygodę podczas wypoczynku. 

Aluminiowa konstrukcja gwarantuje meblom lekkość, co znacznie ułatwia ich przenoszenie.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Meble ogrodowe aluminiowe Catania - stół rozkładany 160/200cm i 6 krzeseł otrzymują Państwo:

  • rozkładany prostokątny stół
  • 6 krzeseł

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość:
  • głębokość:
  • wysokość:
  • wysokość siedziska: 46 cm

Wymiary stołu"

  • długość (gdy złożony): 160 cm
  • długość (gdy rozłożony): 260 cm
  • szerokosć: 90 cm
  • wysokość: 75,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera i są od razu gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu.

Gwarancja:

Meble objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu max 3 meble ogrodowe corfu biale meble ogrodowe corfu piaskowe meble ogrodowe corfu set white meble ogrodowe corf set max grafit meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu set max brąz taupe meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu max 2 curver meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×