Meble ogrodowe aluminiowe Catania - stół rozkładany 160/200cm i 6 krzeseł

(kod: 15092) iCasa
Nowoczesne meble ogrodowe Catania to rozkładany stół ogrodowy oraz 6 krzeseł. Eleganckie meble, których design podąża z duchem czasu to propozycja uniwersalna, która sprawdzi się zarówno w użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Meble nie ty... pełny opis
7 240 zł

Produkt niedostępny

kod: 15092

Opis produktu

Nowoczesne meble ogrodowe Catania to rozkładany stół ogrodowy oraz 6 krzeseł. Eleganckie meble, których design podąża z duchem czasu to propozycja uniwersalna, która sprawdzi się zarówno w użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Meble nie tylko nadają się do użytku prywatnego. Polecamy jest również właścicielom kawiarni, restauracji czy hoteli.

Meble wykonane są z aluminium malowanego proszkowo. Lekka aluminiowa konstrukcja jest łatwa w przenoszeniu, a także odporna na działanie czynników atmosferycznych, wodoodporna i niewrażliwa na działanie szkodliwych promieni UV. Meble doskonale sprawdzają się podczas obiadów i przyjęć organizowanych na świeżym powietrzu.

Nowoczesny i funkcjonalny stół Catania oferuje możliwość rozłożenia i wydłużenia jego długości. Złożony stół ma 160 cm długości, natomiast rozłożony ma jej aż 260 cm. To znacznie zwiększa powierzchnię użytkową. Stół został wyposażony w bezpieczny, szklany blat.

Aluminiowe krzesła ogrodowe o szerokości 57 cm i głębokości 68 cm mają siedzisko z siatki syntetycznej znajdujące się na wysokości 47 cm. Profilowane oparcie zapewnia maksymalną wygodę podczas wypoczynku. 

Aluminiowa konstrukcja gwarantuje meblom lekkość, co znacznie ułatwia ich przenoszenie.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Meble ogrodowe aluminiowe Catania - stół rozkładany 160/200cm i 6 krzeseł otrzymują Państwo:

  • rozkładany prostokątny stół
  • 6 krzeseł

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość:
  • głębokość:
  • wysokość:
  • wysokość siedziska: 46 cm

Wymiary stołu"

  • długość (gdy złożony): 160 cm
  • długość (gdy rozłożony): 260 cm
  • szerokosć: 90 cm
  • wysokość: 75,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera i są od razu gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu.

Gwarancja:

Meble objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.