Meble ogrodowe Portland & 4 Larisa

(kod: 15345) Keter
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 15345

Opis produktu

Meble ogrodowe w atrakcyjnej cenie, idealne na taras czy do altanki. Komplet składa się z 4 krzeseł Larisa które są odporne na działanie promieniowania UV czy deszcz. Krzesło jest wykonane z tworzywa sztucznego które nie traci kolorów nawet podczas intensywnego działania słońca. Możliwość sztaplowania krzeseł sprawia że są bardzo łatwe w przechowywaniu, po prostu wkładamy jedno na drugie przez co w okresie zimowym przechowywanie nie stanowi problemu.
W zestawie jest 1 stół Portland który cechuje się głównie stabilnością i wytrzymałością.Stół z nowoczesnym owalnym blatem gwarantuje komfort użytkowania dla 4 osób. W stole jest specjalnie zaprojektowany otwór na parasol zarówno w blacie, jak i poprzeczce łączącej nogi, umożliwia jego stabliny montaż. Materiał którego użyto w produkcji stołu to wytrzymałe tworzywo sztuczne, które jest odporne na działanie promieni UV czy opadów atmosferycznych. Stół nie płowieje, nie wygina się ani nie odbarwia, wykonany jest w części z materiałów pochodzących z surowców wtrórnych, podlega on w 100% recyklingowi. 
Zestaw zawiera 4 krzesła Larisa oraz 1 stół Portland w kolorze antracytowym
Kolor krzeseł i stołu może lekko różnić się odcieniem

Zamawiając Meble ogrodowe Portland & 4 Larisa otrzymują Państwo:

Stabilny stół Portland w kolorze antracytowym z odczepianymi nogami i owalnym blatem oraz 4 krzesła Larisa w kolorze antracytowym. 

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • Długość: 150 cm
  • Szerokość: 90 cm
  • Wysokość: 72 cm

Krzesła:

  • wysokość oparcia: 99cm
  • szerokość: 61cm
  • głębokość: 65cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Stolik jest do samodzielnego montażu który nie zajmie więcej niż kilka minut.

Krzesła Larisa dostarczane są w całości, nie ma konieczności ich montażu.

Krzesła można sztaplować.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu max 3 meble ogrodowe corfu biale meble ogrodowe corfu piaskowe meble ogrodowe corfu set white meble ogrodowe corf set max grafit meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu set max brąz taupe meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu max 2 curver meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x