Meble ogrodowe Portland & 4 Larisa

(kod: 15345) Keter
Meble ogrodowe w atrakcyjnej cenie, idealne na taras czy do altanki. Komplet składa się z 4 krzeseł Larisa które są odporne na działanie promieniowania UV czy deszcz. Krzesło jest wykonane z tworzywa sztucznego które nie traci... pełny opis
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 15345

Opis produktu

Meble ogrodowe w atrakcyjnej cenie, idealne na taras czy do altanki. Komplet składa się z 4 krzeseł Larisa które są odporne na działanie promieniowania UV czy deszcz. Krzesło jest wykonane z tworzywa sztucznego które nie traci kolorów nawet podczas intensywnego działania słońca. Możliwość sztaplowania krzeseł sprawia że są bardzo łatwe w przechowywaniu, po prostu wkładamy jedno na drugie przez co w okresie zimowym przechowywanie nie stanowi problemu.
W zestawie jest 1 stół Portland który cechuje się głównie stabilnością i wytrzymałością.Stół z nowoczesnym owalnym blatem gwarantuje komfort użytkowania dla 4 osób. W stole jest specjalnie zaprojektowany otwór na parasol zarówno w blacie, jak i poprzeczce łączącej nogi, umożliwia jego stabliny montaż. Materiał którego użyto w produkcji stołu to wytrzymałe tworzywo sztuczne, które jest odporne na działanie promieni UV czy opadów atmosferycznych. Stół nie płowieje, nie wygina się ani nie odbarwia, wykonany jest w części z materiałów pochodzących z surowców wtrórnych, podlega on w 100% recyklingowi. 
Zestaw zawiera 4 krzesła Larisa oraz 1 stół Portland w kolorze antracytowym
Kolor krzeseł i stołu może lekko różnić się odcieniem

Zamawiając Meble ogrodowe Portland & 4 Larisa otrzymują Państwo:

Stabilny stół Portland w kolorze antracytowym z odczepianymi nogami i owalnym blatem oraz 4 krzesła Larisa w kolorze antracytowym. 

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • Długość: 150 cm
  • Szerokość: 90 cm
  • Wysokość: 72 cm

Krzesła:

  • wysokość oparcia: 99cm
  • szerokość: 61cm
  • głębokość: 65cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Stolik jest do samodzielnego montażu który nie zajmie więcej niż kilka minut.

Krzesła Larisa dostarczane są w całości, nie ma konieczności ich montażu.

Krzesła można sztaplować.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.