Meble ogrodowe metalowe Astor & Euro

(kod: 13560)
1 099 zł

Produkt niedostępny

kod: 13560
Wybierz Kolor blatu::

Opis produktu

Metalowe meble ogrodowe Astor & Euro to idealna propozycja na zestaw tarasowy, balkonowu dla czterech osób. Dzięki wysokiej jakości wykonania i trwałości doskonale sprawdzi się również w zastosowaniach gastronomicznych i restauracyjnych. 

Krzesła wykonane są na bazie wytrzymałego stalowego stelaża oraz siedziska i oparcia ze stalowej siatki. Są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne i rdzę. Pomalowane zostały proszkowo na kolor antracytowy. Krzesła posiadają możliwość sztaplowania - tzn. wstawiania jedno w drugie, dzięki czemu zajmują mniej mniejsca w czasie przechowywania. 

Stół posiada okrągły blat o średnicy 105cm wykonany z topalitu. Mocowany jest on do stalowego stelaża, który na stopkach posiada nasadki pozwalające na kompensację nierówności podłoża. 

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Krzesła:

  • szerokość: 58 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 98 cm
  • wysokość siedziska: 41 cm
  • waga: 5,8 kg


Stół:

  • średnica: 105 cm
  • wysokość: 72 cm
  • waga: 21,10 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli metalowych dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Krzesła dostarczane są w całości - gotowe do użytku po wyjęciu z opakowania. Stół należy zmontować - przykręcić blat do nogi zgodnie z instrukcją. 

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu max 3 meble ogrodowe corfu biale meble ogrodowe corfu piaskowe meble ogrodowe corfu set white meble ogrodowe corf set max grafit meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu set max brąz taupe meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu max 2 curver meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×