Meble technorattan

Meble ogrodowe technorattanowe aranżacje
sortuj:
Zobacz opis

Donice z technorattanu

Rosnąca popularność mebli technorattanowych na tarasach i w ogrodach zimowych polaków sprawiła, że coraz częściej poszukiwane są nowoczesne donice z technorattanu. Wykonane w przeważającej większości z płaskiej plecionki o szerokości nieco ponad 10mm doskonale komponują sie z najpopularniejszymi kompletami mebli. Takie donice wyglądają ekskluzywnie ale przede wszystkim są bardzo solidne. Kolejnym plusem jest łatwe czyszczenie - doniczkę wystarczy przemyć wodą. Najwiekszym zainteresowaniem klientów cieszą się wysokie donice z brązowej plecionki. Występuje ona w kolorze jednolitego ciemnego brązu, bądź przeplotu z pasków jaśniejszych i ciemniejszych. Wśród innych popularnych kolorów wymianiane są czarny, antracytowy, szary i biały. W niedalekiej przyszłości coraz więcej sprzedawanych będzie donic wyplatanych z technorattanu okrągłego i półokrągłego, jednak ich cena jest jeszcze dość wysoka.

Największym zainteresowaniem cieszą się tanie donice ogrodowe z technorattanu - z kwadratem w podstawie, wysokie na kilkadziesiąt centymetrów. Sprawdzą się również na tarasie, lub w ogrodzie zimowym. Na balkon warto rozważyć wiszące doniczki z technorattanu - są bardzo praktyczne i atrakcyjne w wyglądzie. Wiekszość produktów można kupić jako samą osłonkę na donicę, lub razem z wkładem wewnętrznym wykonanym z materiału odpornego na korozję. Wkłady te są wyjmowane, mogą posiadać też system nawadniania.

 

Filtry Meble ogrodowe technorattanowe aranżacje
sortuj:

Doniczki technorattanowe

 • Zestaw doniczek cylindrycznych w 3 rozmiarach - Antracytowy

  Zestaw doniczek cylindrycznych w 3 rozmiarach to uniwersalna oferta dla osób poszukujących donic do użytku wewnątrz (w mieszkaniu, czy w domu) oraz na zewnątrz (w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie). Donice zostały wyprodukowane przez renomowaną firmę Keter, która od lat jest znana na rynku nie tylko polskim, ale i światowym jako producent wysokiej klasy wyposażenia ogrodowego....

  (16 opinii)

  299 zł

  259 zł

  Dostawa GRATIS!
×