Meble ogrodowe technorattanowe na taras Monza brązowo-szary

(kod: 19509) Bel Giardino
6 490 zł

Produkt niedostępny

kod: 19509

Opis produktu

Meble ogrodowe technorattanowe na taras Monza to bardzo eleganckie, stylowe meble charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym wzornictwem. Są wykonane z technorattanu, materiału odpornego na niesprzyjające warunki klimatyczne, takie jak wilgoć czy mróz, a także na promienie słoneczne.

Podnóżek widoczny na poniższej fotografii dostępny jest za dodatkową opłatą.

Zestaw mebli ogrodowych technorattan Monza Brązowo szary

Meble ogrodowe technorattanowe na taras Monza tworzą zestaw, w którego skład wchodzą - trzyosobowa sofa, dwa fotele, stolik kawowy (lub stół jadalny do wyboru), z blatem z odpornego na zadrapania szkła hartowanego. Aby sofa i fotele były jeszcze bardziej wygodne, dołączono do nich wygodne poduchy, pokryte impregnowanym materiałem o zwiększonej odporności na wilgoć. Bardzo ważne jest również to, że meble mają aluminiową konstrukcję, odporną na rdzewienie.

Zbliżenie na blat stołu i siedzisko sofy technorattan

Meble ogrodowe technorattanowe na taras Monza są łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji. Do mycia wystarczy wilgotna szmatka. Ten komplet mebli jest bardzo funkcjonalny, prezentuje się niezwykle stylowo i efektowanie, będzie idealnym uzupełnieniem aranżacji większego tarasu bądź ogrodu, w którym będzie pięknie komponował się z otaczającą go zielenią.

Zbliżenie na siedzisko sofy technorattan Monza brązowo szara

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa:

 • szerokość: 200 cm
 • głębokość: 94 cm
 • wysokość: 76 cm

Fotel:

 • szerokość: 97 cm
 • głębokość: 94 cm
 • wysokość: 76 cm

Stolik kawowy (pierwszy ze stolików do wyboru):

 • długość: 120 cm
 • szerokość: 60 cm
 • wysokość: 46 cm

Stół obiadowy (drugi ze stolików do wyboru):

 • długość: 145 cm
 • szerokość: 85 cm
 • wysokość: 65 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze brązowo-szarym

Poduszki w kolorze szarym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości z wyjątkiem stołu, który wymaga prostego przykręcenia blatu do podstawy.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu max 3 meble ogrodowe corfu biale meble ogrodowe corfu piaskowe meble ogrodowe corfu set white meble ogrodowe corf set max grafit meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu set max brąz taupe meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu max 2 curver meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×