Meble technorattanowe obiadowe 150x90 i 6 krzeseł Rimini

(kod: 13506) Focus Garden
1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 13506

Opis produktu

Zestaw mebli obiadowych wykonany z brązowego technorattanu idealny dla 6 osób. Komplet ten idealnie sprawdzi się na nowoczesnym tarasie, balkonie. 

Stół o wymiarach blatu 150 x 90cm został wykonany na lekkim stelażu aluminiowym malowanym proszkowo, który zapewnia odporność na korozję, a jednocześnie jest lekki, co ułatwia jego przenoszenie. Stelaż owinięty jest plecionką technorattanową w różnych odcieniach brązu, co gwarantuje bardzo efektowny wygląd (zachęcamy do zobaczenia zdjęć). Blat stołu to hartowana, czarna, nieprzezroczysta szyba wpuszczana - tzn. dookoła stołu jest obwódka z technorattanu.

Krzesła z tego zestawy również wykonane są na zapewniającym lekkość stelażu aluminiowym i pokryte plecionką w dokładnie tym samym odcieniu. Każde z krzeseł posiada od spodu kratownicę zapewniającą stabilność siedziska. Maksymalne bezpieczne obciążenie to 120kg. Krzesła technorattanowe posiadają możliwość sztaplowania - tzn. można je wstawiać jedno w drugie, dzięki czemu nieużywane będą zajmować mniej miejsca. 

Do zestawu można dokupić poduszki na krzesła zwiększające komfort ich użytkowania. Dostępne są poduszki w kolorze ecri. Poduszki posiadają zamki pozwalające na zdejmowanie i pranie poszewek. 

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu:

  • długość: 150cm
  • szerokość: 90cm
  • wysokośc: 70cm

Wymiary krzesła:

  • szerokość: 57cm
  • głębokość: 57cm
  • wysokość: 91cm
  • maksymalne obciążenie: 120kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej

Krzesła dostarczane są w całości, sztaplowane - tzn. wstawiane jedno w drugie. Stół należy skręcić - tzn. przykręcić nogi zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x