Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero

Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero
kliknij i zobacz 11 zdjęć
(kod: 22243) Bello Giardino
Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero  składają się z czterech krzeseł oraz prostokątnego stołu o wymiarach 80 x 80 centymetrów ze szklanym blatem w mlecznym kolorze. Został on wykonany ze szkła bezpiecznego. Idealnie sprawdz... pełny opis
1 474 zł

Produkt niedostępny

kod: 22243

Opis produktu

Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero składają się z czterech krzeseł oraz prostokątnego stołu o wymiarach 80 x 80 centymetrów ze szklanym blatem w mlecznym kolorze. Został on wykonany ze szkła bezpiecznego. Idealnie sprawdzi się on zarówno na co dzień, jak i podczas imprez w gronie najbliższych

Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero - aranżacja

Zestaw mebli stołowych dla 4 osób NERO technorattan posiada solidny, stalowy stelaż nie wymagający komplikowanego skręcania. Pokrywa go plecionka, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. W rzeczywistości jest to jednak jego syntetyczny odpowiednik. Nie chłonie on wilgoci, nie zmienia koloru na skutek długotrwałego oddziaływania promieniowania UV oraz nie ulega uszkodzeniu na skutek działania niskich i wysokich temperatur.

Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero

Zestaw mebli stołowych dla 4 osób NERO technorattan znajdzie zastosowanie zarówno na świeżym powietrzu (na ganku, balkonie, tarasie czy w ogrodzie), jak i w pomieszczeniach zamkniętych czy obiektach komercyjnych, jak hotele, restauracje czy gabinety SPA.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero otrzymują Państwo:

  • cztery fotele z podłokietnikami
  • poduszki na siedzenia
  • kwadratowy stół

Wymiary elementów zestawu:

Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero - wymiary

Wymiary foteli:

  • szerokość: 58 cm
  • głębokość: 59 cm
  • wysokość: 81 cm

Wymiary stolika:

  • wysokość: 74 cm
  • długość: 80 cm
  • szerokość: 80 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej przesyłce. Fotele z zestawu przesyłane są w stanie gotowym do użycia, natomiast stół należy samodzielnie zmontować według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.