Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero

(kod: 22243) Bello Giardino
1 474 zł

Produkt niedostępny

kod: 22243

Opis produktu

Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero składają się z czterech krzeseł oraz prostokątnego stołu o wymiarach 80 x 80 centymetrów ze szklanym blatem w mlecznym kolorze. Został on wykonany ze szkła bezpiecznego. Idealnie sprawdzi się on zarówno na co dzień, jak i podczas imprez w gronie najbliższych

Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero - aranżacja

Zestaw mebli stołowych dla 4 osób NERO technorattan posiada solidny, stalowy stelaż nie wymagający komplikowanego skręcania. Pokrywa go plecionka, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. W rzeczywistości jest to jednak jego syntetyczny odpowiednik. Nie chłonie on wilgoci, nie zmienia koloru na skutek długotrwałego oddziaływania promieniowania UV oraz nie ulega uszkodzeniu na skutek działania niskich i wysokich temperatur.

Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero

Zestaw mebli stołowych dla 4 osób NERO technorattan znajdzie zastosowanie zarówno na świeżym powietrzu (na ganku, balkonie, tarasie czy w ogrodzie), jak i w pomieszczeniach zamkniętych czy obiektach komercyjnych, jak hotele, restauracje czy gabinety SPA.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero otrzymują Państwo:

  • cztery fotele z podłokietnikami
  • poduszki na siedzenia
  • kwadratowy stół

Wymiary elementów zestawu:

Meble technorattanowe ogrodowe czarne Nero - wymiary

Wymiary foteli:

  • szerokość: 58 cm
  • głębokość: 59 cm
  • wysokość: 81 cm

Wymiary stolika:

  • wysokość: 74 cm
  • długość: 80 cm
  • szerokość: 80 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej przesyłce. Fotele z zestawu przesyłane są w stanie gotowym do użycia, natomiast stół należy samodzielnie zmontować według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu max 3 meble ogrodowe corfu biale meble ogrodowe corfu piaskowe meble ogrodowe corfu set white meble ogrodowe corf set max grafit meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu set max brąz taupe meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu max 2 curver meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×