Meble ogrodowe kamienne

 • Szeroka oferta dotycząca mebli gorodowych wykonanych z marmuru lub innych kamieni.

  Eleganckie i stylowe wyposażanie każdego ogrodu, działki czy tarasu.

 • Stół piwny, okrągły, składany idealnie nadaje się dla firm cateringowych, bądź do obiektów gastronomicznych. Blat topalit, stelaż z rurek stalowych z powłoką z tworzywa sztucznego Stół posiada praktyczny system poziomowania, dzieki temu zachowuje stabilność nawet na nierównym podłożu. Blat w kolorze szarego granitu.

  399 zł
  Produkt niedostępny
 • Stół składany o średnicy 80 cm. Blat topalit,  stelaż z rurek stalowych z powłoką z tworzywa sztucznego. Stół posiada praktyczny system poziomowania. Bardzo łatwy w montażu.

  385 zł
  Produkt niedostępny
 • Stół Euro 80x80 cm Blat topalit, stelaż z rurek stalowych z powłoką z tworzywa sztucznego. Stół posiada praktyczny system poziomowania.  

  449 zł
  Produkt niedostępny
 • Oferujemy Państwu produkt w kolorze: Antracyt (nogi)/srebrny blat Blat topalit, stelaż z rurek stalowych z powłoką z tworzywa sztucznego. Stół posiada praktyczny system poziomowania dzieki temu cechuje się dużą stabilnościa nawet na nierównym podłożu. Blat przewracany. Bardzo łatwy w montażu.

  490 zł
  Produkt niedostępny
 • Stół kwadratowy Black-Top to połączenie elegancji i funkcjonalności o niezwykle oryginalnym wyglądzie. Stół Black-Top wykonany został z drewna teakowego i granitu, dzięki czemu jest niezwykle solidny, a zarazem efektowny. Drewno teakowe jest naturalnie zaimpregnowane, co sprawia, że jest odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych i grzybów. Ponadto stół...

  1 345 zł
  Produkt niedostępny