Meble z technorattanu Allegro 160cm i 6 foteli Amanda Modern

(kod: 15094) iCasa
czarny brązowy
Meble z technorattanu Allegro 160cm i 6 foteli Amanda Modert to zestaw dla całej rodziny lub dla osób lubiących spotkania w szerszym gronie na świeżym powietrzu. Meble ogrodowe nadają się doskonale jako wyposażenie do restauracji, hotel... pełny opis
4 700 zł

Produkt niedostępny

kod: 15094

Opis produktu

Meble z technorattanu Allegro 160cm i 6 foteli Amanda Modert to zestaw dla całej rodziny lub dla osób lubiących spotkania w szerszym gronie na świeżym powietrzu. Meble ogrodowe nadają się doskonale jako wyposażenie do restauracji, hotelu czy większej kawiarni. Są bezpieczne, wytrzymałe i niemal bezobsługowe.

Wykonano je z technorattanu, materiału sztucznego mającego imitować naturalny rattan. Elegancka plecionka rattanowa jest efektowna i charakteryzuje się wysoką precyzją wykończenia. Technorattan jest wodoodporny, odporny na działanie czynników pogodowych oraz doskonale radzi sobie z działaniem szkodliwych promieni UV. Nie tracą swoich kolorów i dłużej wyglądają jak nowe

Meble z technorattanu są niemal bezobsługowe. Nie wymagają konserwacji i mogą stać na dworze przez cały rok. Do ich czyszczenia wystarczy sama woda lub wilgotna szmatka.

W skład oferowanego zestawu ogrodowego wchodzi prostokątny stół Allegro 160 cm oraz 6 foteli Amanda Modern.

Fotele Amanda Modern posiadają wygodne podłokietniki oraz poduszki na siedzeniach. Poliestrowe poszuki posiadają impregnowane teflonem poszewki oraz wszyty suwak, który ułatwia ich pranie. 

Prostokątny stół Allegro o długości 160 cm wyposażony został w bezpieczny blat z hartowanego, przezroczystego szkła o grubości 8 mm. Szklany blat zamocowany jest za pomocą przyssawek.

Stół Allegro 160 cm, 6 foteli Amanda Modern zestaw z technorattanu opierają się na lekkiej i wytrzymałej aluminiowej konstrukcji. Aluminiowy stelaż jest bardzo stabilny, a jego waga pozwala na łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Meble z technorattanu Allegro 160cm i 6 foteli Amanda Modern otrzymują Państwo:

  • 6 foteli Amanda Modern
  • 6 poduszek na siedzenia
  • prostokątny stół Allegro

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary foteli:

  • szerokość:
  • głębokość:
  • wysokość:

Wymiary stołu:

  • długość
  • szerokość:
  • wysokość:

 

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej i można z nich od razu korzystać. Żaden samodzielny montaż nie jest konieczny.

Gwarancja:

Gwarancja na meble wynosi dwadzieściacztery miesiące.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.