Meble z technorattanu Rapallo 160cm i 6 krzeseł Strato Royal

(kod: 15089) iCasa
4 680 zł

Produkt niedostępny

kod: 15089

Opis produktu

Stół Rapallo 160 cm, 6 krzeseł Strato Royal to meble ogrodowe charakteryzujące się elegancją i precyzyjnym wykończeniem. Wysoka jakość mebli i ich design sprawiają, że mało kto przejdzie obok nich obojętnie. Meble są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się świetnie w użytkowaniu wewnątrz jak i na zewnątrz. To również dobra oferta dla właścicieli restauracji czy hoteli. 

Meble wykonane zostały z technorattanu, który ma imitować prawdziwy rattan. Jest jednak od niego znacznie bardziej wytrzymały. Materiał ten jest odporny na wodę, działanie warunków atmosferycznych i na działanie szkodliwych promieni UV. Meble nie odkształcają się i nie tracą kolorów. Dzięki takim właściwościom dłużej wyglądają jak nowe i nie wymagają konserwacji. Do ich czyszczenia wystarczy wilgotna szmatka i woda.

W skład zestawu wchodzi prostokątny stół Rapallo o długości 160 cm. Stół ogrodowy ma blat z przezroczystego, hartowanego szkła i grubości 8 mm. Szklany blat jest absolutnie bezpieczny. Przymocowany jest do plecionki technorattanowej za pomocą przyssawek. 

Sześć krzeseł ogrodowych Strato Royal to krzesła bez podłokietników. Wyposażono je w wodoodporne poduszki impregnowane teflonem. Poszewki w poduszkach mają wszyte suwaki, które znacznie ułatwiają ich zdejmowanie i oddawanie do prania. 

Stół Rapallo 160 cm oraz 6 krzeseł Strato Royal opierają się na lekkiej, aluminiowej konstrukcji malowanej proszkowo. Konstrukcja ta jest odporna na rdzę, a dzięki swej niewielkiej wadze nie będziecie mieli problemu, aby przenieść meble w dogodne miejsce.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Meble z technorattanu Rapallo 160cm i 6 krzeseł Strato Royal otrzymują Państwo:

  • 6 krzeseł Strato Royal bez podłokietników
  • prostokątny stół Rapallo
  • poduszki na siedzenia

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł Strato Royal:

  • szerokość: 58 cm
  • głębokość: 48 cm
  • wysokość: 94 cm

Wymiary stołu:

  • długość: 160 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 74 cm
  • grubość szklanego blatu: 8 mm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej i są od razu gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu.

Gwarancja:

Gwarancja na oferowane meble wynosi dwadzieściacztery miesiace.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×