Meble z technorattanu Venezia Royal 12

(kod: 15082) iCasa
7 340 zł

Produkt niedostępny

kod: 15082

Opis produktu

Meble z technorattanu Venezia Royal 12 to funkcjonalny i elegancki zestaw mebli przygotowany z myślą o aranżacji ogrodu, tarasu, werandy. Meble można wykorzystać zarazem w zakresie komercyjnym. Nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Do wykonania ich stelaża użyto wysokiej jakości aluminium, które pomalowano metodą proszkową, tak by uzyskać wysoką odporność na opady i inne negatywne czynniki pogodowe, a także zachować lekkość konstrukcji, co ma ułatwić przenoszenie mebli z miejsca na miejsce.

Wszystkie moduły wykończono z zastosowaniem technorattanu, materiału trwałego i atrakcyjnego wizualnie. Technorattan półokrągły to nowoczesne i bardziej eleganckie rozwiązanie zamiast tradycyjnej plecionki płaskiej.

Zestaw dla uzyskania większego komfortu płynącego z użytkowania, wyposażono w miękkie i zarazem odpowiednio grube poduszki na siedziska i oparcia, oraz jaśki. Wszystko to w kolorze ecru, wykonano z zastosowaniem poszewek zapinanych na zamek błyskawiczny, dzięki czemu można je prać w niskiej temperaturze. Meble Venezia Royal 12 dostępne są w dwóch kolorach: piaskowy oraz brązowy. Stolik dołączony do zestawu posiada eleganckie wykończenie w postaci blatu wykonanego ze szkła hartowanego o grubości 8 mm.

Podstawowe cechy mebli:

 • aluminiowa, lekka konstrukcja,
 • wykończenie z technorattanu,
 • ciekawy design,
 • wodoodporne materace i poduszki z poliestru impregnowanego teflonem,
 • odporne na warunki atmosferyczne,
 • proste w pielęgnacji.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Meble z technorattanu Venezia Royal 12 otrzymują Państwo:

 • 1 narożnik lewy,
 • 1 narożnik prawy,
 • 1 narożnik okrągły,
 • 1 fotel,
 • 1 stolik,
 • poduszki i materace.

Wymiary elementów zestawu:

Narożnik lewy okrągły: 140 x 82 x 66 cm,

Narożnik prawy okrągły: 140 x 82 x 66 cm,

Narożnik okrągły mały: 82 x 82 x 66 cm,

Fotel okrągły: 82 x 82 x 66 cm,

Stolik kwadratowy: 72 x 72 x 34 cm.

Dostawa i montaż mebli:

Meble Venezia Royal 12 dostarczane są w krótkim czasie przez profesjonalną firmę kurierską. Nie wymagają samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Producent objął oferowane meble 24-miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×