MERBAU – Cegiełka - Natural Wood Panels - 1m2

(kod: 17272) Produkt wyprodukowany w Polsce Natural Wood Panels
Merbau cegiełka  to cegiełki ozdobne wykonane z naturalnego drewna merbau najwyższej jakości.  Merbau to egzotyczne drewno, które potoczne nazywane jest "drewnem żelaznym". Posiada doskonałe właściwości termo-mechan... pełny opis
399 zł
i dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 9 dni
kod: 17272

Kluczowe parametry:

Materiał drewno
Wykończenie drewniane
Gatunek drewna egzotyczne

Opis produktu

Merbau cegiełka to cegiełki ozdobne wykonane z naturalnego drewna merbau najwyższej jakości.  Merbau to egzotyczne drewno, które potoczne nazywane jest "drewnem żelaznym". Posiada doskonałe właściwości termo-mechaniczne, dzięki czemu bez problemu drewno wykorzystać możemy zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Dodatkowo, sprawdzą się także w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności jak sauna, łazienka czy też kuchnia.

Merbau Natural Wood Panels

Natural Wood Panels do tworzenia dekoracji ściennych wykorzystuje najwyższej jakości drewno, które zostało starannie wyselekcjonowane. Przy zastosowaniu odpowiedniej i systematycznej konserwacji drewno zachowa świetność przez długie lata.

Merbau cegiełka

Panele 3D wykonane z drewna posiadają dodatkową zaletę - funckje odbijania dźwięku. Poprzez surowiec z jakiego są wykonane a także swoją nieregularną powierzchnię panele odbijają fale dźwiękowe.

Panele marki Natural Wood Panels pasować będą zarówno do nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji. Współgrać będą z surowymi formami jak i przytulnym, rustykalnym wnętrzem.
Montaż paneli jest bardzo prosty i przyjemny - wystarczy klej montazowy.
Szroka gama kolorystyczna pozwoli dobrac odpowiedni kolor wybarwienia drewna do każdego wnętrza.

cegiełka Merbau aranżacja

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania paneli bejcą rozpuszczalnikową w wybranym kolorze: Zobacz paletę kolorów

Wymiary elementów zestawu:

CEGIEŁKI wykonane z drewna Merbau, o gładkiej strukturze.

Wymiary cegiełek 160mm x 60mm x 9mm

Opakowanie zawiera 105szt = 1m2

Wymiary paneli:

  • Szerokość: 16 cm
  • Wysokość: 6 cm
  • Grubość: 9 mm
  • Pojemność opakowania: 1m2
  • Cena za 1 m2: 399,00 zł
  • Materiał: drewno
  • Kolor: naturalny, zabezpieczony olejem

Podana cena dotyczy 1m2.

Można zamawiać już od 1m2.

Kluczowe parametry:

Materiał drewno
Wykończenie drewniane
Gatunek drewna egzotyczne

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Panele drewniane Natural Wood Panels są bardzo proste w montażu – wystarczy przykleić je klejem montażowym dobrej jakości. Panele należy przyklejać na ścianie w bezpośrednim sąsiedztwie, uprzednio nakładając na nie odpowiednią ilość kleju.
Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu.

 

Montaż Panele NWP

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.