Metalowy pojemnik ogrodowy technorattan SKRZYNIA 140

(kod: 17498)
1 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 17498

Opis produktu

Uzupełnieniem kompletu wypoczynkowych mebli tarasowych lub ogrodowych jest skrzynia na poduszki. Ustawienie jej bezpośrednio obok zestawu daj możliwość szybkiego ich schowania w razie deszczu. Jej wnętrze można również wykorzystać jako schowek na zabawki dziecięce lub zwierząt oraz schowek na narzędzia.

Wykończenie skrzyni stanowi zewnętrznie plecionka z technorattanu, która jest złożona z drobnych podłóżnych włókien. Dostępnych jest kilka kolorów plecionki do wyboru jako opcje. Wewnętrznie wykończenie stanowi ocynkowana blacha. Wszystkie materiały są odporne na warunki atmosferyczne i są przeznaczone do całoroczne użytku również na zewnątrz.

Skrzynia posiada praktyczne siłowniki wspomagające podnoszenie i utrzymanie wieka w pozycji otwartej.

Zobacz także powiązane: Skrzynie z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Metalowy pojemnik ogrodowy technorattan SKRZYNIA 140 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 140 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 18 kg

Skrzynia ogrodowa technorattan 140 - wymiary

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia ogrodowa technorattan 140 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 147,5x14,5x67 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×