FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Metalowy pojemnik ogrodowy technorattan SKRZYNIA 140

(kod: 17498)
1 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 17498
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Uzupełnieniem kompletu wypoczynkowych mebli tarasowych lub ogrodowych jest skrzynia na poduszki. Ustawienie jej bezpośrednio obok zestawu daj możliwość szybkiego ich schowania w razie deszczu. Jej wnętrze można również wykorzystać jako schowek na zabawki dziecięce lub zwierząt oraz schowek na narzędzia.

Wykończenie skrzyni stanowi zewnętrznie plecionka z technorattanu, która jest złożona z drobnych podłóżnych włókien. Dostępnych jest kilka kolorów plecionki do wyboru jako opcje. Wewnętrznie wykończenie stanowi ocynkowana blacha. Wszystkie materiały są odporne na warunki atmosferyczne i są przeznaczone do całoroczne użytku również na zewnątrz.

Skrzynia posiada praktyczne siłowniki wspomagające podnoszenie i utrzymanie wieka w pozycji otwartej.

Zobacz także powiązane: Skrzynie z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Metalowy pojemnik ogrodowy technorattan SKRZYNIA 140 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 140 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 18 kg

Skrzynia ogrodowa technorattan 140 - wymiary

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia ogrodowa technorattan 140 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 147,5x14,5x67 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

technorattan skrzynia na poduchy brązowa 180 cm technorattan skrzynia z siedziskiem tunel ogrodowy metalowy zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki skrzynia do przechowywania mebli ogrodowych skrzynia do przechowywania poduszek ogrodowych keter skrzynia do przechowywania poduszek ogrodowych skrzynia na poduszki mebli ogrodowych skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynia na poduszki technorattan skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x