Metalowy pojemnik ogrodowy technorattan SKRZYNIA 150 S

(kod: 17496)
1 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 17496

Opis produktu

Skrzynia to elegancki pojemnik do ogrodu lub na taras najczęściej wykorzystywana jako miejsce na poduszki, narzędzia lub zabawki. Skrzynia ta jest większą z proponowanych dwóch rozmiarów w tym bardzo dobrze prezentującym się  wykończeniu tj. z wstawkami z polerowanego aluminium z którego wykonana jest obwoluta kosza oraz listwy w narożnikach skrzyni.

Skrzynia 150 S to przemyślana konstrukcja wykończona od wewnątrz ocynkowaną blachą. Powierzchnie płaskie boków oraz wieka pokryte są plecionką technoratanową, która jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. 

Funkcjonalność skrzyni to nie tylko wielość jej zastosowań, ale również zastosowanie siłowników do podnoszenia wieka, z możliwością utrzymania jej w tej pozycji co ułatwia jej użytkowanie. W skrzyni zastowano uszczelki, które chronią włożone przedmioty przed zawilogceniem.

Skrzynia przeznacozna jest do użytku również na zewnatrz, również przez cały rok, ponieważ materiały z jakich jest wykonana są całkowicie odporne na na warunki pogodowe tj. mróz, śnieg, deszcz, wiatr, nasłonecznienie UV.

Zobacz także powiązane: Skrzynie z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Metalowy pojemnik ogrodowy technorattan SKRZYNIA 150 S otrzymują Państwo:

  • jedną skrzynię

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 150 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość 75 cm
  • waga: 37 kg

Wymiary skrzyni ogrodowej technorattan 150

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia ogrodowa technorattan 150S dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 157x62x81 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

technorattan skrzynia na poduchy brązowa 180 cm technorattan skrzynia z siedziskiem tunel ogrodowy metalowy zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki skrzynia do przechowywania mebli ogrodowych skrzynia do przechowywania poduszek ogrodowych keter skrzynia do przechowywania poduszek ogrodowych skrzynia na poduszki mebli ogrodowych skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynia na poduszki technorattan skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x