Metalowy tunel foliowy - 3,75m * 2m

Metalowy tunel foliowy 3,75m * 2m
kliknij i zobacz 13 zdjęć
(kod: 15002) Produkt wyprodukowany w Polsce
na jednym końcu na obu końcach
UV2 UV5
Namioty foliowe dla ogrodników zyskują coraz większą popularność wśród polaków, którzy coraz bardziej cenią sobie zdrową żywność. Uprawę warzyw w takich tunelach można rozpoczynać wcześniej, a sam proces cieplarniany trwa krócej.  ... pełny opis
799 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 39,95zł
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 15002

Opis produktu

Namioty foliowe dla ogrodników zyskują coraz większą popularność wśród polaków, którzy coraz bardziej cenią sobie zdrową żywność. Uprawę warzyw w takich tunelach można rozpoczynać wcześniej, a sam proces cieplarniany trwa krócej. 

Prezentowany metalowy tunel foliowy jest przystępną cenowo alternatywą dla najpopularniejszych tuneli zbudowanych w oparciu o rurki PCV. Konstrukcja tunelu została wykonana z rurek o średnicy 25mm i grubości ścianki od 0,8 do 1,2mm. Grubość 1,2mm dotyczy elementów giętych, 0,8mm elementów prostych. Rurki wykonane są ze stali węglowej. 

Rurki z których wykonana jest konstrukcja zostały ocynkowane ogniowo z zewnątrz i wewnątrz, co skutecznie zabezpiecza przed korozją. 

Tunele przykryte są folią ogrodniczą UV2 o grubości 120 mikronów - folia jest przeznaczona na minimum 2 sezony. Folia jest przezroczysta, w 95% przepuszcza światlo. Jest to folia trójwarstwowa produkowana w systemie COEX-3 w Niemczech. 

Odległość między przęsłami namiotu to 125cm. Istnieje możliwość wydłużania konstrukcji o kolejne moduły. 

Standardowy tunel posiada jedne drzwi. Można zamówić dodatkowe drzwi, które ułatwią wietrzenie namiotu. Drzwi są metalowe, zamontowane na metalowych zawiasach, co dodatkowo zwiększa trwałość. 

Tunel zbudowany jest w oparciu o stalową ramę w podstawie - montaż do ziemi powinien odbywać się poprzez przysypanie zakładek folii. W zestawie nie ma dodatkowych szpilek mocujących do podłoża, ale warto przemyśleć zakotwienie tunelu w narożnikach we własnym zakresie. 

Konstrukcja metalowa nie wymaga demontażu na okres zimowy - jest odporna na korozję. Zalecamy natomiast zdjęcie folii z tunelu. 

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 375cm
  • szerokość: 200cm
  • wysokość: 200cm
  • waga: 47kg
  • szerokość drzwi: 60cm
  • wysokość drzwi: 160cm

Istnieje możliwość zamówienia tunelu na wymiar - jako wielokrotność 125cm - zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem - 22 378 32 00 lub [email protected]

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 375
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 7,5
Stelaż metalowy
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony

Dostawa i montaż mebli:

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż nie jest trudny, ale sugerowany jest udział dwóch osób.

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w 4 paczkach. 

Gwarancja:

Ocynkowanie konstrukcji stalowej tunelu objęte jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

Folia objęta jest gwarancją zgodnie z poniższymi zapisami z karty gwarancyjnej:

KARTA GWARANCYJNA - Dla folii ogrodniczej
1) Gwarant udziela gwarancji na importowaną przez siebie folię ogrodniczą na okres według jej rodzaju:

- UV2 – 1 sezon
- UV3 – 2 sezony
- UV4 – 3 sezony
- UV5 – 4 sezony
- UV10 – 8 sezonów

2) Gwarant wykona swoje zobowiązania wynikające z niniejszej gwarancji, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki:

- Przedstawiona zostanie pisemna reklamacja w ciągu 7 dni od dnia wykrycia wady. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać imię nazwisko lub firmę Nabywcy, adres oraz numer telefonu osoby kontaktowej, dane dotyczące produktu oraz szczegółowy opis wady.

- Przedstawiony zostanie dokument potwierdzający zakup reklamowanej folii.

- Klient zobowiązany jest do zachowania oryginalnej etykiety produktu z czytelnym numerem partii materiału. (tj. PA nr ……….)

3) Pierwszym etapem zgłoszenia reklamacji jest przesłanie drogą elektroniczną bądź pocztą zdjęć reklamowanej folii wraz z załącznikami z punktu nr 2.

4) Drugim etapem jest analiza zebranego materiału przez producenta i jego ocena co do zasadności reklamacji. W razie wątpliwości producent zastrzega sobie prawo do odbioru reklamowanego materiału. Koszt odbioru pokrywa producent. Jeśli reklamacja okaże się bezzasadna kosztami tymi zostanie obciążony wnoszący reklamację.

5) Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za wady wywołane działaniem lub zaniechaniem osób trzecich oraz wady wywołane siłą wyższą.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia do tuneli foliowych