Tunel ogrodniczy Hobby wielowegetacyjny 6,25x3m

(kod: 15017) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
1 979 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 106,90zł

 • Wysyłka w 2 do 7 dni
 • kod: 15017

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Powierzchnia [m2] 18,75
Stelaż metalowy
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Wentylacja Tak

Opis produktu

Tunele hobbystyczne wielowegetacyjne przeznaczone są do upraw przydomowych lub działkowych. Tunel jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących ogrodników, ze względu na dużo niższą cenę niż jak w przypadku szklarni montowanych na stałe. Tunel foliowy jest mobilny, można go swobodnie przenosić z miejsca na miejsce bez konieczności demontażu.

Tunel foliowy wielowegetacyjny 6,25x3x2,15

Trzywarstwowa, dwusezonowa, transparenta folia UV2 uchroni rośliny przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, zapewni im odpowiednią termoizolację oraz przepuszczalność światła wynoszącą 95%. Folia gwarantuje zmniejszenie szkodliwego wpływu niskich i wysokich temperatur, obfitych deszczy, silnych wiatrów. Izoluje rośliny od dzikich zwierząt, które często niszczą uprawy. W ofercie jest dostępna  również pięciosezonowa folia UV5. 

Tunel foliowy wielowegetacyjny 6,25x3x2,15 wietrzenie

Konstrukcja jest mrozoodporna, dzięki czemu unikną Państwo konieczności demontażu stelażu w okresie zimowym. Producent zaleca jedynie zdjęcie samej folii, osuszenie jej i przechowywanie w suchym i zadaszonym miejscu. Stelaż wykonano z odpornych na korozję metalowych rurek o średnicy 25 mm.. 

Tunel foliowy wielowegetacyjny 6,25x3x2,15 wnętrze

Specjalny system obustronnego, bocznego wietrzenia zapewnia optymalna cyrkulację powietrza oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury i nawodnienia. Tunel foliowy pozwoli na zebranie lepszych jakościowo i ilościowo plonów. Tunel ma zamontowane drzwi, które dodatkowo ułatwią wietrzenie. Możliwe jest dokupienie drugich drzwi. 

Poniżej film prezentujący montaż tunelu:

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny 625x300

 • Długość: 6,25m
 • Wysokość: 2,15m
 • Szerokość: 3m
 • Powierzchnia użytkowa: 18,75m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Powierzchnia [m2] 18,75
Stelaż metalowy
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Wentylacja Tak

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia produktu do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • waldiikstrukcja tak wiec to nic trudnego

  Tunel bardzo solidnie wykonany wygląda dobrze i profesjonalnie. Nie spodziewałem się ze tak szybko go dostane na dostawę czekałem tylko nie całe 48h. Jedyny mankament to ze nie ma w sprzedaży elementów kotwiących . Całość rozkłada się bardzo łatwo jest instrukcja tak więc to nic trudnego.. Polecam ten produkt wszystkim.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy tunel ogrodniczy foliowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA tunel ogrodniczy metalowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA 3x6m 18m2 TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA Tunel Ogrodniczy Foliowy Folia Tunel Ogrodniczy Foliowy Folia 18 m2 3x6m UV 5 Tunel Ogrodniczy Foliowy Folia 9 m2 tunel foliowy ogrodniczy tunel foliowy ogrodniczy metalowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×