Tunel ogrodniczy Hobby wielowegetacyjny 6,25x3m

Tunel ogrodniczy Hobby wielowegetacyjny 6,25x3m
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 15017) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
6,25 m 7,5 m 5 m
3 m 4 m 2 m
Wielowegetacyjny Jednowegetacyjny Lekki
1 2
UV2 UV5
Tunele hobbystyczne wielowegetacyjne przeznaczone są do upraw przydomowych lub działkowych. Tunel jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących ogrodników, ze względu na dużo niższą cenę niż jak w przypadku szklarni montowanych na sta... pełny opis
1 979 zł
+ dostawa 159 zł
Kup na raty: 20 x 106,90zł
Wysyłka w 2 do 7 dni
kod: 15017

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Powierzchnia [m2] 18,75
Stelaż metalowy
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony

Opis produktu

Tunele hobbystyczne wielowegetacyjne przeznaczone są do upraw przydomowych lub działkowych. Tunel jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących ogrodników, ze względu na dużo niższą cenę niż jak w przypadku szklarni montowanych na stałe. Tunel foliowy jest mobilny, można go swobodnie przenosić z miejsca na miejsce bez konieczności demontażu.

Tunel foliowy wielowegetacyjny 6,25x3x2,15

Trzywarstwowa, dwusezonowa, transparenta folia UV2 uchroni rośliny przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, zapewni im odpowiednią termoizolację oraz przepuszczalność światła wynoszącą 95%. Folia gwarantuje zmniejszenie szkodliwego wpływu niskich i wysokich temperatur, obfitych deszczy, silnych wiatrów. Izoluje rośliny od dzikich zwierząt, które często niszczą uprawy. W ofercie jest dostępna  również czterosezonowa folia UV5. 

Tunel foliowy wielowegetacyjny 6,25x3x2,15 wietrzenie

Konstrukcja jest mrozoodporna, dzięki czemu unikną Państwo konieczności demontażu stelażu w okresie zimowym. Producent zaleca jedynie zdjęcie samej folii, osuszenie jej i przechowywanie w suchym i zadaszonym miejscu. Stelaż wykonano z odpornych na korozję metalowych rurek o średnicy 25 mm.. 

Tunel foliowy wielowegetacyjny 6,25x3x2,15 wnętrze

Specjalny system obustronnego, bocznego wietrzenia zapewnia optymalna cyrkulację powietrza oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury i nawodnienia. Tunel foliowy pozwoli na zebranie lepszych jakościowo i ilościowo plonów. Tunel ma zamontowane drzwi, które dodatkowo ułatwią wietrzenie. Możliwe jest dokupienie drugich drzwi. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny 625x300

 • Długość: 6,25m
 • Wysokość: 2,15m
 • Szerokość: 3m
 • Powierzchnia użytkowa: 18,75m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Powierzchnia [m2] 18,75
Stelaż metalowy
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia produktu do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • waldiikstrukcja tak wiec to nic trudnego

  Tunel bardzo solidnie wykonany wygląda dobrze i profesjonalnie. Nie spodziewałem się ze tak szybko go dostane na dostawę czekałem tylko nie całe 48h. Jedyny mankament to ze nie ma w sprzedaży elementów kotwiących . Całość rozkłada się bardzo łatwo jest instrukcja tak więc to nic trudnego.. Polecam ten produkt wszystkim.