Narożnik technorattanowy METEA

3 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 13209

Opis produktu

Modułowy narożnik ogrodowy z rattanu syntetycznego - do ogrodu, na taras, do ogródków restauracyjnych.

Narożnik Metea to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfortowe meble ogrodowe, a zarazem chcą, aby te meble były całkowicie odporne na zmienne warunki pogodowe i przy tym wyglądały jak naturalny rattan! To idealny narożnik dla tych, którym znudziły się już tradycyjne, czarne lub ciemnobrązowe technorattanowe zestawy.

Ten narożnik technorattanowy jest zupełnie inny! Rattan syntetyczny użyty do produkcji tego zestawu wygląda niczym rattan naturalny, dzięki specjalnej metodzie szczotkowania. Chropowata struktura włókien technorattanowych doskonale imituje suche pędy palmy kolczastej, z których wyplata się tradycyjne meble z rattanu.

Narożnik Metea ma jednak nad naturalnym rattanem ogromną przewagę. Jest całkowicie odporny na wilgoć, upał i niską temperaturę. Nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych i impregnacyjnych. Włókna technorattanowe zostały wyplecione na stelażu aluminiowym. Aluminium pomalowano proszkowo. Jest odporny na rdzę. Nie koroduje! Będzie nam służył latami.

Jasnobrązowe poduszki są dodawane do każdego zestawu. Są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki wszytym zamkom błyskawicznym. W każdej chwili możemy zdjąć poszewkę, aby ja uprać.

Zestaw składa się z 2 dużych modułów. Lewgo - z podłokietnikiem i prawego - bez podłokietnika.

Do mycia narożnika nie są potrzebne żadne specjalistyczne preparaty. Wystarczy sama woda i ściereczka.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Moduł lewy:

  • wys. 67,5 cm
  • szer. 76 cm,
  • dł. 143,5 cm,

Moduł prawy:

  • dł. 210 cm,
  • szer. 76 cm,
  • wys. 67,5 cm

Wymiary stolika:

  • dł. 86 cm,
  • szer. 60 cm,
  • wys. 34 cm

W skład zestawu wchodzi również stolik kawowy wykonany z tego samego tworzywa, co narożnik. Technorattanowy blat przykrywa gruba szyba (5mm) z bezpiecznego, hartowanego szkła.

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są na palecie, za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Meble są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x