Zestaw mebli ogrodowych MILANO 150/6 mixed grey

zestaw Milano
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 13846) Focus Garden
Prostokątny stół ogrodowy wykonany ze stalowego stelaża koloru szarego oraz szklanego blatu. Blat wykonany jest z hartowanego, dymionego szkła, na środku umieszczono praktyczny otwór na parasol. Otwór w razie potrzemy można zasłonić za ... pełny opis
1 099 zł

Produkt niedostępny

kod: 13846

Opis produktu

Prostokątny stół ogrodowy wykonany ze stalowego stelaża koloru szarego oraz szklanego blatu. Blat wykonany jest z hartowanego, dymionego szkła, na środku umieszczono praktyczny otwór na parasol. Otwór w razie potrzemy można zasłonić za pomocą przezroczystej zaślepki.

Do wykonania krzeseł wykorzystano stal malowaną proszkowo. Ten sposób malowania chroni stal przed rdzewieniem. Wyprofilowane siedzisko i oparcie wykonano z wytrzymałej i wodoodpornej tkaniny Textiline. Stal oraz siedziska mają szary kolor. Do produkcji mebli wykorzystano materiały łatwe do czyszczenia. Nogi mebli zakończone są plastikowymi stopkami chroniącymi podłoże przed zarysowaniami.

Zestaw Milano w kolorze szarym składa się z sześciu krzeseł ogrodowych oraz stołu. Krzesła są sztaplowane (składane jedno w drugie), dzięki czemu ich przechowywanie jest ułatwione.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:
• długość: 1500mm
• szerokość: 900mm
• wysokość: 720mm


Krzesło:
• szerokość: 550mm
• głębokość: 730mm
• wysokość: 960mm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są gotowe do użytku, natomiast stół wymaga skręcenia.
Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Produkt objęty jest12 miesięczna gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.