Mini barek na kółkach technorattan do ogrodu Satyr szary

(kod: 19448) Bel Giardino
690 zł

Produkt niedostępny

kod: 19448

Opis produktu

Mini barek na kółkach z technorattanu do ogrodu Satyr szary to bardzo przydatny i funkcjonalny mebel, dzięki któremu osoby wysoko ceniące komfort, będą miały wygodny dostęp do ulubionych przekąsek oraz napojów, a także możliwość ich szybkiego przeniesienia w dogodne miejsce. Ponieważ barek posiada kółka, z łatwością można go przetransportować.

Barek ogrodowy technorattan na kółkach Satyr szary

Mini barek na kółkach z technorattanu do ogrodu Satyr szary wykonany jest z największą dbałością o każdy element i prezentuje się bardzo estetycznie. Jest on wykonany z technorattanu, materiału wysoce odpornego na niekorzystne działanie czynników klimatycznych, jak opady deszczu i śniegu. Jest on także odporny na działanie promieniu UV, dzięki czemu jego kolor ma zwiększoną odporność na płowienie.

Mini barek na kółkach technorattan Satyr szary

Mebel ma szerokość 88 cm, długość 44 cm i wysokość 82 cm oraz dwie półki. Jest to powierzchnia wystarczająca, by z wygodnie umieścić na niej ulubiony przekąski i napoje. Mini barek na kółkach z technorattanu do ogrodu Satyr ma elegancką szarą barwę, będzie pasował zarówno do nowocześnie zaaranżowanych wnętrz, jak i do ogrodu czy tarasu.

Plecionka technorattan Satyr szary

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 88 cm
  • szerokość: 44 cm
  • wysokość: 82 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: aluminium, technorattan: kolor plecionki - szaro-grafitowy mix.

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter wyprzedaż technoratan skrzynia kufer do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×