Mini tunel foliowy na warzywa 2,5x0,8m

Tunel foliowy mini 2,5x0,8x0,8
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 21117) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
2,5 m 3,75 m 5 m 6,25 m 7,5 m 8,75 m 10 m
Tunel foliowy mini zapewnia korzystne warunki do rozwoju roślin, zapewniając im odpowiednią termoizolację i ochronę przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.  Tunel ten jest doskonałym rozwiązaniem, dla hodowców, którzy n... pełny opis
139 zł
+ dostawa 20 zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21117

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 250
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Powierzchnia [m2] 2
Kolor biały
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel foliowy mini zapewnia korzystne warunki do rozwoju roślin, zapewniając im odpowiednią termoizolację i ochronę przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Tunel ten jest doskonałym rozwiązaniem, dla hodowców, którzy nie mogą przeznaczyć wiele miejsca pod uprawę. Wiele wariantów długości tunelu umożliwia dostosowanie jego rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Jego wytrzymała konstrukcja jest niezwykle odporna na korozję. 

Tunel foliowy mini 2x0,8

Konstrukcja tunelu foliowego mini została wykonana ze stalowych rurek o grubości 18 mm i 1 mm szerokości. Rurki zostały poddane procesowi cynkowania ogniowego, co zwiększyło odporność stelażu na korodowanie. Wysokość tunelu wynosi 80 cm, a długość 250 cm. Idealnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach do uprawy warzyw, truskawek, czy kwiatów. Konstrukcja opiera się na ramie, co w połączeniu z niewielką wagą daje możliwość swobodnego przenoszenia struktury w dowolne miejsce. 

Tunel foliowy mini 2x0.8 łączenie

Tunel foliowy mini o powierzchni 2m2 pokrywa transparenta folia o przepuszczalności powietrza wynoszącej 95%. Folia zapewni roślinom ochronę przed zarówno niskimi jak i wysokimi temperaturami, ulewnymi deszczami, silnymi wiatrami, czy szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta. Tunel ułatwi ogrodnikom utrzymanie odpowiedniej temperatury i stanu nawodnienia. 

Wymiary elementów zestawu:

 • Tunel PTF 2,5m
 • Długość: 2,5m
 • Wysokość: 0,8m
 • Szerokość: 0,8m
 • Powierzchnia użytkowa: 2m2
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 18 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 250
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Powierzchnia [m2] 2
Kolor biały
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Andrzej

  Polecam, warto kupić.