MIRAGE steel02 chrome fotel biurowy skóra kremowa

629 zł

Produkt niedostępny

kod: 13838

Opis produktu

Fotel biurowy MIRAGE steel02 chrome to idealna propozycja fotela, który będzie świetnie służył podczas wytężonej pracy za biurkiem. Jego uniwersalna czarna kolorystyka, delikatna forma i ergonomiczny kształt sprawiają, że świetnie sprawdzi się w każdym biurze czy gabinecie.

Oparcie oraz siedzisko fotela biurowego MIRAGE steel02 chrome wykonane są z naturalnej skóry. Siedzisko jest głębokie i komfortowe, natomiast oparcie specjalnie wyprofilowano by lepiej dostosowywało się do naszej sylwetki. Elementem dodającym stylu fotelowi są delikatne przeszycia, które znajdują się w dolnej części oparcia. Fotel wyposażono także w wygodne podłokietniki, które wyprodukowano z polerowanego aluminium, dla większej wygody na podłokietnikach zamocowano specjalne nakładki w kolorze czarnym.

Fotel biurowy MIRAGE steel02 chrome wyposażono również w specjalne mechanizmy umożliwiające dostosowanie jego parametrów, w taki sposób by było nam jak najwygodniej. Mechanizm pneumatyczny znajdujący się w nodze umożliwia regulację wysokości fotela. Możliwe jest także ustawienia fotela w funkcji „bujania się”, dzięki zastosowaniu mechanizmu tilt. Podstawą fotela jest pięć ramion, które wyposażone są w praktyczne kółka.

Funkcje mechanizmu TILT:

 • Możliwość swobodnego kołysania się.
 • Możliwość blokady siedziska i oparcia w pozycji do pracy, umożliwia przyjęcie jednej wygodnej pozycji.
 • Regulowana wysokość fotela.
 • Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary fotela MIRAGE steel chrome TILT

Wymiary:

 • wysokość: 104 cm
 • wysokość maksymalna: 113 cm
 • średnica fotela: 68,5 cm
 • wysokość podłokietników: 20,5 cm
 • wysokość oparcia: 61 cm
 • wysokość podstawy fotela: 45-54 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest w ubezpieczonej przesyłce za pomocą firmy kurierskiej i przeznaczony do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Gosia

  Elegancki, dobra jakość, solidnie wykonany

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×