Miska do serwowania Sagaform Paperboat

Oryginalna miska do serwowaniai firmy Sagaform z kolekcji Paperboat.
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 07850) Paperboat
Oryginalna miska do serwowania firmy Sagaform z kolekcji Paperboat. Kolekcja ta zachowana jest w klimacie nadmorskim, co urozmaici każde spotkanie, oraz nada mu charakteru. Miska jest bardzo pojemna i praktyczna. Idealnie wpasuje ... pełny opis
77 zł

Produkt niedostępny

kod: 07850

Opis produktu

Oryginalna miska do serwowania firmy Sagaform z kolekcji Paperboat. Kolekcja ta zachowana jest w klimacie nadmorskim, co urozmaici każde spotkanie, oraz nada mu charakteru.

Miska jest bardzo pojemna i praktyczna. Idealnie wpasuje się w letni klimat na stole. Nadaje się do serwowania sałatek ale także innych potraw. Jej oryginalny, unikatowy kształt zachwyci gości. Razem z innymi akcesoriami z kolekcji Paperboat stworzy niepowtarzalny, morski klimat na letnim stole.

Dostępna w 3 kolorach.


wymiary: 300x160x55mm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.