Miska z pokrywką Catalina Estrada 0,6 l Aladdin Artist

(kod: 08006)
Oryginalna miska z pokrywką firmy Aladdin z kolekcji Artist. Kolekcja ta charakteryzuje się piękną grafiką oraz żywymi kolorami. Miseczka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Idealnie nadaje się do przechowywania pożywie... pełny opis
99 zł

Produkt niedostępny

kod: 08006

Opis produktu

Oryginalna miska z pokrywką firmy Aladdin z kolekcji Artist. Kolekcja ta charakteryzuje się piękną grafiką oraz żywymi kolorami.

Miseczka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Idealnie nadaje się do przechowywania pożywienia. Posiada podwójne ścianki dzięki czemu utrzymuje temperaturę za równo ciepłą jak i zimną (do 1,5h). Miseczka posiada pokrywkę dzięki czemu jest szczelna. Można ją myc w zmywarce oraz podgrzewac w niej pożywienie w mikrofalówce. Posiada unikatową grafikę tworzoną przez artystów.

Pojemość: 0,6l

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.