Curver Disney Princess Regał na zabawki 4x10L Komoda

(kod: 24097) Curver
189 zł

Produkt niedostępny

kod: 24097

Opis produktu

Regał „Księżniczki” – gwarancja porządku w dziecięcym pokoju

Regał składa się z czterech szuflad, każda o pojemności 10 litrów. Mają one praktyczne uchwyty, dzięki czemu z mebla z łatwością korzystać będzie mogło nawet małe dziecko. Regał jest wyposażony w kółka, które ułatwiają transportowanie go z miejsca na miejsce.

Oferta dotyczy tylko regału

Regał „Księżniczki” – niezbędny element wyposażenia dziecięcego pokoju

Aby zachować porządek w dziecięcym pokoju, zaopatrzyć musimy się w mebel umożliwiający posegregowanie ulubionych lalek czy pluszowych misiów. Świetnie do tego celu sprawdzi się regał marki Curver z motywami księżniczek z bajek Disney’a.

Księżniczki z bajek Disney’a

Chyba każda dziewczynka ma swoją ulubioną księżniczkę z animacji Walta Disney’a. Do najpopularniejszych z nich należą: Kopciuszek, Roszpunka z „Zaplątanych”, Bella z „Pięknej i Bestii” oraz Ariel z „Małej Syrenki.” Każdej fance wymienionych wyżej bajek z pewnością spodoba się regał z motywem głównych bohaterek.

Zamawiając Curver Disney Princess Regał na zabawki 4x10L Komoda otrzymują Państwo:

  • regał dziecięcy Princess

Wymiary elementów zestawu:

  • Głębokość: 35,1 cm
  • Szerokość: 26,4 cm
  • Wysokość: 67,5 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Po rozpakowaniu nie wymaga montażu i jest gotowy do użytku.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na zabawki z siedziskiem skrzynie duże na zewnątrz na zabawki ogrodowe wyposażenie placu zabaw ławka ze skrzynią na zabawki duża skrzynia drewniana na zabawki duża skrzynia na zabawki do ogrodu drewniane skrzynie na zabawki na zewnątrz skrzynia na zabawki pojemność 455l skrzynia na zabawki duża drewniana

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×