Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 01 Curves - Loft Design System

(kod: 16038) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
48 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 12 tygodni
  • kod: 16038

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 3,5
Wykończenie surowe , zaprawki , pomalowane , wysoki połysk , matowe , impregnowane
Materiał gips

Opis produktu

Panele gipsowe 3D marki Loft Design System dostępne są w szerokiej gamie wzorów oraz form - dzięki temu nie ma trudności ze znalezieniem modelu, który idealnie wpiszę się w styl aranżacji danego wnętrza. Dekoracja ścienna to doskonałe rozwiązanie - nadaje to unikatowy i oryginalny charakter każdemu wnętrzu. 

Loft Design System Logo Curves

Panel gipsowy 3D model 01 Curves pokryty jest wzorem tworzącym miękkie krzywizny, z których można stworzyć geometryczny wzór nadający się zarówno do salonu, jak i do sypialni. Niezależnie czy zdecydujemy się pokryć nim całą ścianę, czy jedynie jej fragment, dekoracja ta doda naszemu mieszkaniu stylu i elegancji. Precyzja wykonania paneli, dbałość o wysoką jakość produktu i nadzór na każdym etapie produkcji, gwarantują dużą wytrzymałość produktu i jego unikalną prezencję.

Materiały, jakie wykorzystywane są do produkcji paneli dekoracyjnych są w pełni naturalne. Dekoracja przeznaczona jest do montażu tylko we wnętrzach, także do tych o podwyższonej wilgotności. Nalezy mieć na uwadzę, aby panele nie miały bezpośredniego kontaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 01 Curves
Wariant ułożenia Paneli Loft Model 01 Curves

Panele w podstawowej wersji oferowane są jako surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po montażu na ścianie panele można pomalować na preferowany kolor, za pomocą farb ściennych. Sprawdzą się do tego - farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 01 Curves

Zobacz także powiązane: panele gipsowe 3d opinie

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 01 Curves - wymiary

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 60 cm*
  • Grubość: 1-3,5 cm
  • Waga panela: 6,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
  • Cena za 1 m2: 227,96 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 12 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 3,5
Wykończenie surowe , zaprawki , pomalowane , wysoki połysk , matowe , impregnowane
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×