Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 03 Twist - Loft Design System

(kod: 16068) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
38 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 3 tygodni
 • kod: 16068

Kluczowe parametry:

Wyciszanie pomieszczenia Tak
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wzór Fale

Opis produktu

Panele ścienne gipsowe 3D to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego przeznaczenia. Różkorodność wzorów, stylów oraz form daje szansę stworzenia niepowtarzalnych wnętrz odzwierciedlających naszą osobowość. Producent Loft Design System oferuje wiele form paneli 3D - geometryczne formy, klasyczne fale czy też inne nowoczesne formy. 

Loft Design System Logo Twist

Panel gipsowy 3D model 03 Twist imituje misterną plecionkę o dopracowanej formie. Opływowe wypukłości, które naprzemiennie przepływają przez panel sprawiają że model tej jest nie tylko przyjemny dla oka ale wpływa także na zmysł dotyku. Jest to doskonała alternatywa dla geometrycznych, ostro zakończonych krawędzi. Harmonia projektu wzoru doskonale sprawdzi się we wnętrzach i doda charakteru każdej aranżacji.

Panele 3D pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną - większość modeli poprzez zastosowanie technologii Soundwave (technologia zwiększająca ilość odbić dźwięku) – panel 3D pełni funkcję dyfuzora akustycznego.

Wszystkie komponenty wykorzystane do wykonania paneli marki Loft Design System są w pełni naturalne. Panele wykorzystywać można we wszystkich wnętrzach, również tych gdzie wilgotność jest większa niż w innych pomieszczeniach. Przy montażu w takich miejscach uważać należy, aby panele nie miały bezpośredniego kontaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 03 Twist
Wariant ułożenia Paneli Loft Model 03 Twist

Panele sprzedawane są w stanie surowym – odlew gipsowy zachowany w odcieniach bieli. Gipsowe panele 3D po montażu na ścianie malować można farbami ściennymi na dowolny kolor. Polecane farny to: farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Do malowania polecane jest wykorzystanie metody natryskowej, jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 03 Twist aranżacja

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 03 Twist - wymiary

 • Szerokość: 60 cm*
 • Wysokość: 60 cm*
 • Grubość: 1-3,5 cm
 • Waga panela: 6,5 kg
 • Pole powierzchni: 0,36 m2
 • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
 • Cena za 1 m2: 179,956 zł
 • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 12 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wyciszanie pomieszczenia Tak
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Tomek

  Wszystko zgodnie z ustaleniami. Dostawa 14 dni przed przewidywanym terminem :) !!! Polecam!!!

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×