Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 06 Double Square - Loft Design System

(kod: 16070) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
58 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16070

Kluczowe parametry:

Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wzór Kostka

Opis produktu

Panele trójwymiarowe z gipsu stosowane mogą być we wszystkich wnętrzach - zarówno domowych - w sypialni, salonie, pokoju dziecięcym czy też korytarzu - ale także w lokalach użytkowych czy też przestrzeni publicznej. W obu przypadkach dekoracja nada unikatowy charakter wnętrzu. Szeroka gama wzorów oraz form oferowana przez markę Loft Design System pozwoli na dopasowanie modelu do każdego stylu aranżacyjnego - zarówno do wnętrz klasycznych jak i tych nowoczesnych, minimalistycznych czy też industrialnych.

Loft Design System Logo Double Square

Panel gipsowy 3D model 06 Double Square to prosty o geometryczny wzór. Model składa się z 2 modułów zachowanych w prostej formie kwadratów. Model ten pomoże stworzyć regularne kształty na dekorowanej powierzchni a także pomoże ożywić wnętrze. Prosta forma modelu zapewnia dopasowanie do każdego rodzaju przestrzeni. Panele można montować zarówno na całej ścianie jak i tylko na jej fragmencie.

Surowce wykorzystywane podczas procesów produkcyjnych marki Loft Design System to najwyższej jakości, w pełni naturalne składniki. Zapewnia to bezpieczeństwo środowiska, ludzi oraz zwierząt. Panele dekoracyjne gipsowe przeznaczone są do montażu we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Panele nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 06 Double Squarw
Wariant aranżacji Paneli Loft Model 06 Double Square

Dekoracyjne panele 3D oferowane są w wersji surowej - czyli jako surowy odlew gipsowy w odcieniu bieli. Taki produkt, po montażu na ścianie malować można farbami ściennymi na dowolny kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 06 Double Square

Wymiary elementów zestawu:

Model 06 Double Squarw składa się z 2 modułów - A oraz B, które układać można w dowolnych konfiguracjach.

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 60 cm*
  • Grubość: 1,6-3 cm
  • Waga panela: 5,5kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
  • Cena za 1 m2: ok. 190,79 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wzór Kostka

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×