Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model 07 Chocolate Bar - Loft Design System Panele

(kod: 16071) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
74 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16071

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 2,7
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Opis produktu

Panele ścienne wykonane z gipsu sprawdzą się w aranżacji każdego wnętrza. Panele 3D zastosować można w sypialni, w salone, w pokoju dziennym, w pokoju dziecięcym czy też w korytarzu. Mnogość form, wzorów oraz wykończeń oferowanych przez Loft Design System pozwoli dobrać panele takżde do takich przestrzeni jak restauracja, hotel, kawiarnia, butik czy też salon piękności. Panele dostepne są zarówno w nowoczesnych geometrycznych formach, ale także w bardziej klasycznych, falowanych kształtach.

Loft Design System Chocolate Bar

Model 07 Chocolate Bar Loft Design System to nieoczywisty wzór, który nabiera docelowej formy dopiero po montażu na ścianie. Lekkie zakrzywienia na pojedynczym panelu mogą dziwić - po zamontowaniu na ścianie ukazuje się symetryczna struktura, która przypomina tabliczkę czekolady. Nienachalny wzór oraz forma paneli zapewniają ich uniwersalność w zastosowaniu. Panele sprawdzą się zarówno w sypialni, salonie jak i pokoju dziennym.

Surowce, jakie wykorzystywane są do tworzenia paneli dekoracyjnych 3D to w pełni naturalne komponenty, które gwarantują bezpieczeństwo a także trwałość paneli. Dekoracja 3D montowana może być tylko we wnętrzach. Unikać należy jej bezpośredniego kontaktu z wodą, jednak stosowana może być w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. 

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 07 Chocolate Bar
Możliwości motażu Paneli Loft Model 07 Chocolate Bar

Dekoracja ścienna w podstawowym wariancie oferowana jest jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze. Panele 3D monżna malowac farbami ściennymi po zakończonym montażu. Do wykończenia paneli wykorzystać można farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 07 Chocolate Bar Aranżacja wnętrza

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 07 Chocolate Bar - wymiary

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 60 cm*
  • Grubość: 1-2,7 cm
  • Waga panela: 6,2 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
  • Cena za 1 m2: 193,40 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 2,7
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x