Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model 10 Optic - Panele gipsowe 3D Loft Design System

(kod: 16075) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
36 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 12 tygodni
  • kod: 16075

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wzór Okręgi
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,7
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wyciszanie pomieszczenia Tak
Materiał gips

Opis produktu

Przestrzenne panele dekoracyjne to wygodne rozwiązanie, które zastosować można przy aranżacji każdego rodzaju wnętrz - w zaciszu domowym, lokalach użytkowych a także przestrzeni publicznej. Polska marka Loft Design System oferuje szeroką gamę różnego rodzaju wzorów do wyboru - zarówno bardziej klasycznych, spokojnych fal a także nowoczesne, geometryczne, dynamiczne formy. Panele 3D to rozwiązanie, które pomoże nam stworzyć niepowtarzalne wnętrze o unikatowym charakterze.

Loft Design System Optic

Panel gipsowy 3D model 10 Optic przedstawia geometryczny i prosty wzór. Liczne wgłębienia na panelu intrygują swoją symetrycznością. Nowoczesne wnętrza oraz aranżacje to idealne warunki do wykorzystanie tego modelu. Panele swoją formą zdobią ściany, nadają wnętrzom charakter. Sprawdzą się w sypialni, salonie a także w korytarzu. Model 10 Optic doskonale ozdobi także wnętrza biurowe.

Panele 3D pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną - większość modeli poprzez zastosowanie technologii Soundwave (technologia zwiększająca ilość odbić dźwięku) – pełni funkcję dyfuzora akustycznego.

Wszystkie surowce zastosowane podczas tworzenia paneli 3D to naturalne komponenty gwarantujące trwałość oraz wytrzymałość paneli. Dekoracja przeznaczona jest do montażu tylko we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Panele nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 10 Optic
Możliwości ułożenia Paneli Loft Model 10 Optic

Dekoracja oferowana jest w stanie surowym - jako surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po  zamontowaniu paneli na ścianie można malować je farbami ściennymi na preferowany kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 10 Optic aranżacja wnętrza

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 10 Optic - wymiary

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 60 cm*
  • Grubość: 0,7-1,7 cm
  • Waga panela: 4,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
  • Cena za 1 m2: 168,66 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 12 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Okręgi
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,7
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wyciszanie pomieszczenia Tak
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×