Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model 14 Jungle - Panele gipsowe 3D - Loft Design System

(kod: 16079) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
28 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 12 tygodni
  • kod: 16079

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 2
Wykończenie surowe , zaprawki , pomalowane , wysoki połysk , matowe , impregnowane
Materiał gips

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D to ciekawe i oryginalne rozwiązanie dekoracyjne sprawdzające się w każdym wnętrzu. Panele zamontować można zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych ale także lokalach użytkowych oraz przestrzeni publicznej. Renomowana marka Loft Design System to poslki producent dekoracji tego typu. W ofercie znaleźć możemy różnego rodzaju formy oraz kształty paneli - pozwoli nam to dopasować dekoracje do każdego stylu aranżacyjnego.

Loft Design System Jungle

Panel gipsowy 3D model 14 Jungle to motyw uwielbiany przez wszystkie dzieci, ale nie tylko. Panele sprawdzą się zarówno w pokoju dziewczynki jak i chłopca. Dodatowo, model sprawdzi się w aranżacji orientalnych wnętrz jak restauracje, salony piękności. Dekoracja, posiada twójwymiarowy motyw słoni kojarzących się z odległymi krajami. Panele można zastosować na całą ścianę ale także tylko na jej fragment. W obu przypadkach uzyskamy ciekawą i stylową dekoracje wnętrza.

Materiały stosowane do produkcji paneli Loft Design System są w pełni naturalne. Panele gipsowe 3D przeznaczone są do wykorzystania tylko we wnętrzach. Można również montować je w pomieszczeniach o dość wysokiej wilgotności, dekoracja nie powinna mieć jednak bezpośredniego kontaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 14 Jungle
Ułożenie Paneli Loft Model 14 Jungle

Panele w wersji podstawowej oferowane są w stanie surowym - jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze. Panele po zamontowaniu pomalować można farbami ściennymi na dowolny kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 14 Jungle zbliżenie

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 14 Jungle - wymiary

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 60 cm*
  • Grubość: 1-2 cm
  • Waga panela: 4,2 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
  • Cena za 1 m2: 163,32 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 12 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 2
Wykończenie surowe , zaprawki , pomalowane , wysoki połysk , matowe , impregnowane
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×